Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu -1 06.04.19

Günün İddaa Kuponu -1 06.04.19

Cumartesi programında Avrupa liglerinde yoğun bir maç trafiği olacak karşımızda. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu -1. Herkese bol şanslar.

Türk Telekom – Pınar Karşıyaka : MS 2 (+5.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (+7.5) / 1.67 (Bets10)

İki takım da play-off yarışında adeta final niteliğinde kritik bir maça çıkıyorlar. Puanları aynı ve yarıştan kopmamak adına bu maçı kazanmak zorundalar. Özellikle pota altında Marei-Stimac kapışmasını zevkle izleyeceğimiz mücadelesi tam anlamda denk güçlerin kapışmasına sahne olacak. Bu nedenle iki takımın da maçtan kopmayacağını ve dolayısıyla Karşıyaka’nın da kaybetse bile handikapta kalacağını düşünüyorum.

Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Tofaş : MS 2 (-9.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-8.5) / 1.74 (Bets10)

Büyükçekmece için artık sezonun geri kalanında sadece bir kaç hedef maç kaldı ki Sakarya’nın da durumunu düşündüğümüzde ve ligden tek takım düşecek olmasının da etkisiyle aslında kafaları çok da karışık değil. Özetle bu maç hedef maçlarından biri değil. Tofaş ise 3.sıra yarışında bu tarz alt sıradaki rakiplere karşı artık hata yapmak istemiyor. Yeni transfer Trice’ın da eklenmesiyle bu maçta Tofaş’ın net bir galibiyet alarak yoluna devam edeceğini düşünüyorum.

Kızıl Yıldız – Partizan : ML 1 / 1.30 (İddaa) & ML 1 / 1.40 (Bets10)

Artık iki takım için de sezonun tamam mı devam mı maçı olacak. Kızıl Yıldız ilk maçta ev sahibi avantajını net olarak kullanamamış ve rakibini ancak uzatma sonunda yenebilmişti. Ama bu sefer aynı hataya düşmeyeceklerini ve ateşli taraftarlarının desteği ile maça iyi başlayıp iyi de sonuçlandırarak adlarını finale yazdıracaklarını düşünüyorum. Bu arada Baron ve Marinkovic arasındaki düelloyu izlemek çok keyifli olacak.

İddaa Oranı: 3.76
Bets10 Oranı: 4.07

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 08.12.19

Pazar programının akşam bölümünde de yoğun bir maç trafiği var. Ben de bu maçlar arasından …