Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Günün İddaa Kuponu (1) 06.10.21

Günün İddaa Kuponu (1) 06.10.21

FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde Çarşamba programının ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Nizhny Novgorod – Unicaja Malaga : MS 2 – 1.37 (İddaa) & MS 2 – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de son maçlara baktığımızda basketbol seviyesi anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Malaga BCL’nin güçlü ilk 4 adaylarından biri. Endesa’da da Murcia deplasmanında kazanarak bu deplasmanda da moralli geliyorlar. Fernandez ve Bouitelle de takıma çok iyi liderlik ediyorlar. Koç Katsikaris yönetiminde bana göre BCL seviyesi için sıradan bir takım kuran Novgorod karşısında üstünlük kuracaklarını, grup maçlarına galibiyetle başlayan taraf olacaklarını tahmin ediyorum.

Prometey – Tenerife : MS 2 & ÜST (162.5) – 2.20 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (160.5) – 2.48 (Bets10)

Öncelikle 2 takım arasında uluslarası tecrübe anlamında çok ciddi farklar olduğunu belirtelim. Ayrıca Tenerife çekirdiğini korumuş ve sezon başından beri hiç adaptasyon sorunu çekmemiş bir takım. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen tempoyu dikte eden taraf olacaklarını, Huertas, Fitipaldo, Salin liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. Ayrıca bu maçta pota altında Wiltjer ile Gamble’ın da skorer oyunlarını daha fazla öne çıkaracaklarını düşünüyorum. Prometey onlara ancak atarak karşılık verebilir ve Harrison ile Bilan liderliğinde hem dışarıdan hem de içerden etkili olacaklarını düşünüyorum. Tenerife’nin tecrübe farkı ile kazanmasını beklediğim maçta 85 baremini zorlamasını, Prometey’in de onlara en az 80 sayı ile karşılık vermesini bekliyorum. 

Galatasaray NEF – Nymburk : MS 1 & ÜST (166.5) – 2.70 (İddaa) & MS 1 & ÜST (164.5) – 2.90 (Bets10)

Duygusal davranmadan söyleyebilirim ki temsilcimizin kadrosu kağıt üstünde çok daha iyi rakibine göre. Lige de bu paralelde etkili ve gelecek vaadeden bir basketbolla başladıl sarı kırmızılılar. Bu maçta da kendi sahalarında taraftarlarını arkalarına alarak Melo ve Bost liderliğinde tempoyu forse edeceklerini, Blackshear, Purcell, Sadık ve Kravish gibi bitiricleri de verimli kullanarak kazanmalarını beklediğim maçta 85-90 baremine ulaşacaklarını tahmin ediyorum. Nymburk da tempoya aynı şekilde karşılık verip Hruban ve Harding ikilisi liderliğinde en az 80 sayı üretecektir. Bu nedenle de tercihim üst seçeneğiyle beraber Galatasaray galibiyeti olacak. 

İddaa Oranı: 8.14
Bets10 Oranı: 10.43Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 20.10.21

Çarşamba programının ilk saatlerinde 7DAYS EuroCup sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için …