Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (1) 11.11.22

Günün İddaa Kuponu (1) 11.11.22

Cuma programının ilk bölümünde oynanacak 2023 FIBA Dünya Kupası eleme maçlarına istinaden en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Kazakistan – Avustralya : MS 2 (-26.5) – 1.52 (İddaa) & MS 2 (-26.5) – 1.67 (intobet)

Kazaklar’ın Clemmons’un yokluğunda ne kadar vasat bir takım olduğunu Ağustos ayı penceresinde Japonya karşısında görmüştük. Sadece 48 sayı üretebilmişler ve tam 25 sayı farkla yenilmişlerdi. Şimdi kendi evlerinde olacaklar ama yine Clemmons’un yokluğunda Avustralya gibi güçlü bir rakip karşısında hiç şansları olmayacaktır. Kazanması durumunda Dünya Kupası biletini garantileyecek olan Avustralya’nın vasat rakibi karşısında bu motivasyonla vitesi düşürmeyeceğini ve farklı bir galibiyetle namağlup ünvanını sürdüreceğini düşünüyorum. 

Yunanistan – Letonya : MS 2 (+5.5) – 1.48 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.67 (intobet)

Yunanistan neredeyse C takımı ile çıkacak maça. Özellikle guard rotasyonunda tecrübesiz bir rotasyona sahipler. Letonya ise onların aksine guard rotasyonunda ideal kadrosuyla geliyor ve koç Banchi’nin elinde Dairis Bertans, Strelnieks, Lomazs gibi milli takım tecrübesi bir hayli yüksek isimler var. Elbette zor bir deplasman olacak ve Yunanistan’ı taraftarı önünde eksik de olsa yenmek kolay değil. Ama kağıt üstünde daha kaliteli ve birbirini daha iyi tanıyan oyunculardan kurulu olan Letonya’nın kaybetse de handikapta kalabileceğini, hatta kazanmasının da sürpriz olmayacağını öngörüyorum ki kazanmaları ve Belçika ya da Sırbistan’ın kaybetmesi demek kupa bileti demek, Yunanistan’ın ise bu maç özelinde böyle bir motivasyonu yok. 

Litvanya – Fransa : MS 2 (-1.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.64 (intobet)

İki takımın da idealden uzak, B hatta C takımı diyebileceğimiz kadrolarla bu maçta boy göstereceğini söyleyebiliriz. Ancak Fransa’nın koç Collet faktörü artı Wembanyama, Francisco, Begarin gibi formda silahlarının olduğunu masaya koyduğumuzda bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Litvanya’nın özellikle guard rotasyonunda zorlanacağını, Wembanyama’nın da eşleşmesini bulamayacağını, bu nedenle de Fransa’nın bu deplasmandan galibiyetle döneceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.26
intobet Oranı: 4.57Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 05.12.22

Pazartesi programında Litvanya Ligi, Adriyatik Ligi, Yunanistan Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …