Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (1) 12.03.23

Günün İddaa Kuponu (1) 12.03.23

Pazar programının ilk bölümünde Fransa Betclic ELITE Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Nanterre – LDLC Asvel Villeurbanne : MS 2 (-5.5) – 1.54 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.74 (intobet)

Nanterre ligin istikrarsız ve vasat basketbol oynayan ekiplerinden birisi. Evlerinde bile zor maç kazandıklarını biliyoruz. 6 maçlık iç saha mağlubiyet serilerini daha yeni bitirebilmişlerdi. Asvel ise Euroleague’de artık ahvlu atmış durumda, bu nedenle de lige konsantre olacaklardır ki burada ilk 4 yarışından kopmamak adına artık içerrde dışarıda her maçı kazanmak zorunda oldukları bir döneme giriyorlar. Bunun bilinciyle kaliteli ve tecrübeli oyuncularını da devreye sokarak kendi sikletlerinde olmayan rakiplerini handikapı geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum. 

Roanne – AS Monaco : ÜST (175.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (175.5) – 1.66 (intobet)

Monaco elbette açık ara maçın favorisi. Ellerinde çok geniş ve kaliteli bir kadro var. Dolayısıyla çift maç haftasından geliyor olmaları ya da James’den yoksun olmaları onların bu durumunu değiştirmiyor bu maçta. Ancak Roanne’ın da özellikle tempo ve hücum performansı açısından tehlikeli bir takım olduğunu belirtelim. Bu maçta da Monaco’ya savunmada olmasa da hücumda March, Moring, Moody, Roos, De Sousa gibi silahlarla atarak karşılık vereceklerini, bizlere yine tempolu, bol skorlu ve keyifli bir maç izlettireceklerini düşünüyorum. 

Real Betis – Cazoo Baskonia : ÜST (165.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında elbette bir seviye ve siklet farkı var. Baskonia bir Euroleague takımı ve son dönemde Endesa’da da çok formdalar. İçerde dışarıda tüm maçlarda tempoyu forse eden, hücumda çok verimli oynayan bir takım olduklarını biliyoruz. Alt sıralardan uzak kalabilmek adına her maçı final gibi oynamak zorunda olan Betis’in savunmada onlara çözüm bulamayacağını ama üretim konusunda Montero, Perez, Gerun gibi silahlarla güçlü rakibe cevap vereceklerini, bu şekilde de yüksek skorlu bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.60
intobet Oranı: 4.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 24.03.23

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta programı Cuma günü maçlar ile tamamlanıyor. Ben de sizler için …