Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 12.06.21

Günün İddaa Kuponu (1) 12.06.21

Cumartesi programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FC Bayern Munich – Alba Berlin : MS 1 & ALT (160.5) – 2.22 (İddaa) ; MS 1 & ALT (160.5) – 2.61 (Bets10)

Sezon başlamadan önce de zaten hepimiz bu iki takımın final oynacağını tahmin edebilirdik. Dolayısıyla bu serinin çekişmeli geçmesi de şaşırtıcı değil. İlk 2 maçta da bunu gördük ve Alba saha avantajını iyi kullanamadı. Şimdi sıra Bayern’de. Onlar ikinci maçta ortaya koydukları savunma odaklı basketbolu Audi Dome’da da sürdürmek isteyeceklerdir. Çünkü ilk maçta gördüler ki Alba’nın tempo yapmasına izin verirlerse işler zora giriyor. Bu nedenle bu maçta da kontrollü ve düşük tempolu oynayacaklarını, savunmada vidaları olabildiğince sıkacaklarını düşünüyorum. Bayern galibiyeti ile beraber alt seçeneğini öneriyorum. 

Chalons Reims – Strasbourg : MS 2 – 1.33 (İddaa) & MS 2 – 1.48 (Bets10)

Reims her ne kadar son haftalarda evinde iyi sonuçlar alıyorsa artık ligde kalmayı garantilemiş olmalarıyla beraber süngülerini indirip, vidaları gevşeteceklerini, konsantre olmakta zorlanacaklarını düşünüyorum. Diğer taraftan Strasbourg ise ilk 4 yarışında önemli bir viraja girdi ve hata yapma lüksleri yok desek yanlış olmaz. Son maçlarda olduğu gibi Colson, Wainright, Bohacik gibi silahları verimli kullanarak bu deplasmandan da galibiyet çıkarıp avantajlarını koruyacaklarını öngörüyorum. 

Chalon Saone – Dijon : MS 2 – 1.25 (İddaa) & MS 2 – 1.35 (Bets10)

İki takım arasında hem kalite hem de oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Chalon düşmemeye çalışırken Dijon da normal sezonu lider olarak tamamlama çabasında. Elbette bu maçta ellerindeki güçlü kadroyu sahaya performans olarak yansıtmak isteyeceklerdir ki Chalon’un da son maçlarda gördüğümüz üzere direnç seviyesi pek iyi durumda değil. Liderlik yolunda hata yapmak istemeyen formda Dijon’un deplasmanda da olsa agresif oynayıp kazanan taraf olacağını düşünüyorum. Alternatif olarak oranı yükseltmek isteyenler handikaplı Dijon galibiyetini de değerlendirebilirler. 

İddaa Oranı: 3.69
Bets10 Oranı: 5.21Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pau Orthez – Cholet İddaa Tahmini 12.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 21. hafta erteleme maçında Pau Orthez Cumartesi saat 20:00’da Cholet …