Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 12.11.23

Günün İddaa Kuponu (1) 12.11.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 7. hafta programında Pazar günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Çağdaş Bodrum Spor – Beşiktaş Emlakjet : MS 2 (-2.5) – 1.51 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Evet Bodrum evinde iyi ve dirençli bir basketbol oynuyor ki bu sahada Daçka’yı da farklı geçerek kolay lokma olmayacaklarını göstermişlerdi. Ancak Beşiktaş da son dönemde hem EuroCup hem de BSL’de istim üstünde olan takımlardan birisi, çok formdalar. Büyükçekmece deplasmanında olduğu gibi burada da kalite farkını sahaya yansıtacaklarını ve bir sürprize izin vermeyeceklerini öngörüyorum. 

Aliağa Petkim Spor – Manisa BBSK : MS 1 – 1.54 (İddaa) & MS 1 – 1.67 (intobet)

Petkim, Efianayi, Thomas, Zoriks üçlüsünün liderliğinde özellikle evinde ne kadar etkili oynuyorsa Manisa da deplasmanlarda o kadar zorlanıyor son dönemde. Geçen hafta üst üste evden uzakta 2 maça çıkmışlar ve Porto’dan 17 sayı fark yerken Beşiktaş’a ise direnmelerine rağmen 3 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Aliağa da onlar için zor bir deplasman olacak. Koç Gören’in ekibinin Manisa’nın guard rotasyonundaki eksikleri de iyi değerlendireceğini ve evindeki yenilmezlik ünvanını koruyacağını düşünüyorum. 

Bursaspor İnfo Yatırım – Bahçeşehir Koleji : ÜST (162.5) – 1.58 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.80 (intobet)

İki takımın da hedefleri yüksek. Hem BSL’de play-off hem de Avrupa kupalarında üst turları hedefliyorlar. Ancak yaptıkları başlangıçlar pek de bu hedeflerin altını doldurmuyor. Diğer yandan son dönemde iki takımın da tempoyu yükselttiğini ve savunmada yumuşak kaldıklarını gördük. Bu maçta da birbirlerine savunmada fazla direnç gösteremeyeceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Michineau, Brown, Floyd diğer tarafta Taylor, Bouteille, Boutsiele üçlüsü varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmeleri sürpriz olmayacaktır.  

İddaa Oranı: 3.67
intobet Oranı: 5.11Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Galatasaray Ekmas – Çağdaş Bodrum Spor İddaa Tahmini 03.12.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Galatasaray Ekmas Pazar günü saat 20:30’da Çağdaş …