Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu-1 30.06.21

Günün İddaa Kuponu-1 30.06.21

Çarşamba programının ilk saatlerinde 2020 Tokyo OIimpiyatları için oynanan elemeler ve NBA sahnesinde oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Yunanistan – Kanada : ÜST (164.5) – 1.58 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.90 (Bets10)

Yunanistan eski gücünde değil, Sloukas ve Calathes gibi iki önemli lidere sahipler ama takımın geri kalanı için özel şeyler söylemek mümkün değil. Kanada ise Wiggins, Barrett, Bell-Haynes, Alexander-Walker gibi önemli skor opsiyonlarına sahip. Bu maçta da ev sahibi avantajlarını da kullanacaklarını ve favori olan taraf olduklarını düşünüyorum. Yunanistan savunmasının bu kadar atletik ve yüksek tempoda oynayan bir takım karşısında ayakta kalması zor görünüyor. Dolayısıyla öncelikle bizi yüksek bir maçın beklediğini düşünüyorum. Alternatif olarak da Kanada’nın handikaplı galibiyetini değerlendirebilirsiniz. 

Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks : MS 2 (-3.5) – 1.39 (İddaa) & MS 2 (-5.0) – 1.59 (Bets10)

Hawks cephesinde artık peri masalının sonuna doğru yaklaştık demiştim. Çünkü hem Giannis ile Middleton kalitelerini net olarak sahaya yansıtmaya başladılar hem de Young’ın son maçta sakatlanması ve bu maçta oynasa bile %100 verimli olamayacak olması onları çok zorlayacak. 2-1 öne geçen ve saha avantajını da yeniden kapan Milwaukee’nin bu maçta deplasmanda olsa da bir kez daha kazanacağını ve 3-1 öne geçerek psikolojik avantajını perçinleyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim düşük handikapı geçerek kazanmaları yönünde olacak. 

Uruguay – Türkiye : Deplasman ÜST (78.5) – 1.49 (İddaa) & Deplasman ÜST (79.5) – 1.82 (Bets10)

Uruguay kesinlikle bizim seviyemizde bir takım değil. Fitipaldo ve Granger ile dışarıdan etkili olmaya çalışacaklardır. Ancak bizim Buğrahan, Cedi, Furkani Şehmus gibi isimlerle tempoyu yükselteceğimizi, açık alanda rahat skor üreteceğimizi düşünüyorum ki pota altında da Sertaç ve Alperen karşısında durabilecek uzunları yok. Hatta son hazırlık maçında iyi görüntü veren Ömer Faruk’u da devreye sokup boyalı alanda net bir üstünlük kurabileceğimizi, kazanırken 80 baremini geçebileceğimizi tahmin ediyorum. Alternatif olarak da millilerimizin handikaplı galibiyetine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.27
Bets10 Oranı: 5.50Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu (1) 23.10.21

NBA maçlarının başlamasıyla birlikte uykusuz geceler de start aldı. Bugünün iddaa bülteninde 10 karşılaşma var. …