Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 30.10.22

Günün İddaa Kuponu (1) 30.10.22

Pazar programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Real Madrid – Fuenlabrada : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.53 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 1.62 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Real son şampiyon ünvanı ile devam ettiği sezonun da yine en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. Özellikle WiZink’de, evlerindeki maçlarda tempoyu istedikleri seviyeye çıkararak dominant bir hücum basketbolu oynuyorlar ve rakiplerini yüksek skorlar üreterek farklı yeniyorlar. Bologna maçının yorgunluğu ile savunmada sorun yaşayabilirler, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Diğer taraftan geniş kadronun nimetlerinden faydalanacakları ve üretimde de sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Kazanırken 90 baremini aşmalarını bekliyorum.

Wurzburg – Ludwigsburg : ÜST (171.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (171.5) – 1.74 (intobet)

İki takım arasında elbette bir seviye ve kalite farkı var. Ludwigsburg yeniden yapılanmaya giden bir takım ki koçları da yeni. Ama buna rağmen hem takıma ve birbirlerine hem de yeni koçlarına iyi alışmış durumdalar. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen zayıf rakipleri karşısında net favori konumundalar. Ama handikap riskine girmektense Wurzburg’un da onlara Whittaker, Bryce, Hunt üçlüsüyle atarak karşılık vereceğini, yüksek tempoda geçmede aday maçta bol skor izleyeceğimizi düşünüyorum. 

Derthona Tortona – Venezia  : MS 2 (+4.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+4.5) – 1.56 (intobet)

İki takım arasında puan tablosunda pek fark yok gibi görünse de Venezia hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında rakibinden önde bir takım. Evet deplasmanda olmaları biraz canlarını sıkabilir ama yine de kazanmaları sürpriz olmayacaktr. Willis, Watt, Spissu, Bramos gibi tecrübeli yıldızlara güvenerek misafir takım lehine açılan handikapı yanıma alıp riski de düşüreceğim. 

İddaa Oranı: 3.39
intobet Oranı: 4.40Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Niners Chemnitz – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 06.12.22

Almanya easyCredit BBL 2. hafta erteleme maçında Niners Chemnitz Salı günü saat 21:00’da MLP Academics …