Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 10.05.19

Günün İddaa Kuponu 10.05.19

Avrupa liglerinde artık normal sezonun sonuna yaklaştık. Cuma programında da bizleri keyifli ve çetin maçlar bekliyor. Ben de bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini sizler için belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu.

Giessen – Vechta : ÜST (187.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (185.5) / 1.68 (Bets10)

Vechta ligde takım olgusunun altını en iyi dolduran en formda takımlardan biri. Hollins ve Bray ön plana çıksa da paylaşım genel anlamda çok iyi ve yüksek tempoda verimli oynayıp yüksek skorlara rahat ulaşıyorlar. Karşılarında da tempoyu sürekli forse eden ve savunmada vasat bir takım olan Giessen var. Dolayısıyla iki takımın da yüksek tempoda 90 sayıları geçebileceği bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum.

Manresa – Andorra : ÜST (167.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (167.5) / 1.74 (Bets10)

Manresa Lundberg ve Toolson liderliğinde son haftalarda hücum performansını arttırmış, ritmini bulmuş durumda. Andorra da Albicy ile Ennis liderliğinde açık alanı çok iyi kullanan ve tempoyu seven bir takım. Bu maçta da her zamanki gibi tempoyu forse edeceklerini ve Manresa’nın da onlara aynı şekilde cevap vereceğini ve bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Oldenburg – Mitteldeutscher : ÜST (178.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (177.5) / 1.74 (Bets10)

Oldenburg özellikle evindeki maçlarda tempoyu en üst seviyeye çıkaran ve Paulding ile Cummings gibi tecrübeli kısalarının yanında bu sezonun en formda uzunlarından Mahalbasic’in de pota altındaki etkinliği ile 100 sayılara rahat çıkan bir ekip. İki takımın da kafalarının rahat olması ve formalite için bu maça çıkmalarının etkisiyle savunmaların düşeceğini ve bizlere yüksek tempoda, stressiz, bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Barcelona Lassa – Valencia : ML 1 / 1.30 (İddaa) & ML 1 / 1.39 (Bets10)

Barcelona evinde Baskonia’ya kaybettikten sonra deplasmanda son haftalarda toparlanmaya başlayan Gran Canaria’yı farklı geçerek moral bulmuştu. Şimdi taraftarları ile barışabilmek için ellerinde güzel bir fırsat var. Valencia her ne kadar formda olsa da sezon boyunca deplasmanlarda sorun yaşayabilen bir takım oldu. Bu maçta da Barça’nın liderlik yolunda göstereceği reaksiyon kraşısında kazanabileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: 6.38
Bets10 Oranı: 7.07Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.08.19

Perşembe programında sınırlı bir maç trafiği var. Dünya Kupası‘na hazırlıklarına devam eden takımların provalarını izleyeceğiz …