Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 10.09.19

Günün İddaa Kuponu 10.09.19

Dünya Kupası‘nda çeyrek final heyecanı Pazartesi günkü 2 maçla başlıyor. Ben de sizler için bu maçlardan en uygun 2 tahmini seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Arjantin – Sırbistan : MS 2 (-11.5) – 1.75 & Deplasman + ALT (163.5) – 2.12 (Bets10)

Arjantin etkili guardları ile tempoyu seven bir takım ama karşılarında da Lucic, Bogdanovic, Jovic ve Micic (annesi vefat ettiği için durumu maç saatinde belli olacak) gibi sert savunmacılar olacak. Ayrıca Sırbistan genel anlamda disiplinli bir savunma takımı. İspanya maçında yaşadıkları sıkıntıların reaksiyonunu burada göstereceklerini ve Arjantin’in açık alanda koşmasını engellemek için sert bir savunma uygulayacaklarını düşünüyorum. Ayrıca pota altında da Marjanovic, Raduljica, Jovic, Milutünov rotasyonuna karşı Arjantin’in Scola ve Delia ile direnmesi mümkün değil. Sırbistan’ın sert savunma ile kazanmasını bekliyorum.

İspanya – Polonya : ALT (151.5) – 1.75 & Ev Sahibi + ALT (150.5) – 2.01 (Bets10)

İspanya ikinci turda hem Sırbistan hem de İtalya gibi güçlü rakipler karşısında ne kadar sert bir takım olduğunu göstermişti. Şimdi de yarı final yolunda işi son derece ciddiye alacaklarını ve bunun da savunmaya yine yansıyacağını düşünüyorum. Diğer taraftan Polonya’nın da hücumda organize olmakta sorun yaşadığını Rusya ve Arjantin karşısında da görmüştük. İspanya’nın tempoyu kontrol edeceği ve dizginleri elinde tutacağı maçta savunma disiplinini elinden bırakmayacağını, düşük skorlu geçmesini beklediğim mücadeleyi kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.06
Bets10 Oranı: 4.26

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.08.20

NBA‘de 2019-20 normal sezonu geri dönüş maçları Orlando’daki fanusta devam ediyor. Pazartesi’yi Salı’ya bağlayacak gece …