Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 10.09.20

Günün İddaa Kuponu 10.09.20

Perşembe programında İtalya Süper Kupa maçları devam ediyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Brindisi – Sassari : Deplasman ÜST (86.5) – 1.70 (İddaa) & Deplasman ÜST (87.5) – 1.99 (Bets10)

Brindisi son maçta rakibine deplasmanda kaybederken yüksek tempoya ayak uydurmayı başarmış olsa da Sassari’nin Pusica, Bilan, Burnell gibi isimlerle rahat skor üretmesine de engel olamamıştı. Bu maçta da koç Pozzecco’nun tüm silahlarını devreye sokacağını ve tempoyu yine forse edeceğini düşünüyorum. İki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı bulunan bu karşılaşmada yine ilk maçtaki gibi çekişmenin olmasını, iki takımın da 90 sayıları zorlamalarını bekliyorum.

Olimpia Milano – Varese : MS 1 (-18.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-16.5) – 1.48 (Bets10)

Final Four’u garantilemiş olan koç Messina, geniş rotasyonunu kullanarak tüm oyuncuların performansını görmek isteyecektir fırsattan istifade ederek. Bu nedenle normal şartlarda olsa handikapın çok olduğunu söylerdim ama Varese’de koç değişikliği olması ve takımın hiç olumlu sinyaller vermemesi ile beraber Milano’nun ilk maçtaki gibi 33 sayı farkla olmasa da 20 civarındaki farklarla rakibini yine rahat geçeceğini düşünüyorum.

Virtus Roma – Pesaro : MS 2 (-20.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-18.5) – 1.45 (Bets10)

Roma’nın durumu zaten malum, genç takımla oynuyorlar neredeyse. Bu nedenle rakiplerin onlara üstünlük kurması çok rahat oluyor. İlk maçta da Pesaro onları tam 44 sayı farkla geçmişti. Bu maçta da birden bire değişiklik olmayacağını düşünüyorum. Herhangi bir iddiası kalmayan ve genç oyuncularla mücadele eden Roma’nın bir kez daha Pesaro karşısında ayakta kalamayacağını, yine 20 ve üzeri farklarla kaybedeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.70
Bets10 Oranı: 4.27Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 26.09.20 (BSL)

Nihayet ING Basketbol Süper Ligi‘nde açılış haftası geldi çattı. Ben de sizler için Cumartesi programında …