Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 11.09.19

Günün İddaa Kuponu 11.09.19

Dünya Kupası‘nda çeyrek final maçları 2.gün ile devam ediyor. Ben de sizler için Çarşamba oynanacak 2 maça göre en güvendiğim 2 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

ABD – Fransa : MS 1 & ÜST (165.5) – 2.15 (İddaa) & MS 1 & ÜST (166.5) – 2.65 (Bets10)

Fransa kalan son 8 takım arasında ABD karşısında atletizm ve tempo konusunda ayakta kalabilecek en uygun takım aslında. Özellikle pota altında Labeyrie, Mbaye, Lessort, Poirier, Gobert gibi isimlerle rahatlıkla karşılık vereceklerdir ABD’ye. Diğer taraftan De Colo, Fournier, Batum’un NBA tecrübesi bulunan isimler olmaları kısalara tempo konusunda aynı şekilde cevap verebileceklerinin de göstergesi. Bizleri tempolu ve bol skorlu bir maçın beklediğini ve maçın sonunda ABD’nin zaman zaman zorlansa da kazanan taraf olacağını düşünüyorum.

Avusturalya – Çekya : MS 1 & T.Sayı (168.5) – 2.00 (İddaa) & MS 1 & T.Sayı (169.5) – 2.45 (Bets10)

Avusturalya kısalara Dellavedova, Ingles ve Mills ile iyi baskı yapan, Mills liderliğinde de tempoyu yükseltip açık alanı çok verimli kullanan bir takım. Çekya da bu oyun tarzına rahatlıkla karşılık verebilecek bir takım ki onlar da Bohacik ve Satoransky liderliğinde açık alanda çok şutör ve tehlikeli bir takımlar. Neredeyse Balvin dışında tüm oyuncuların 3 sayı tehditi bulunuyor. Ancak bu maçta tecrübe farkı ve pota altı rotasyonu genişliğiyle Avusturalya’nın bir adım önde olduğunu, bizlere yine bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.30
Bets10 Oranı: 6.49

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.08.20

NBA‘de 2019-20 normal sezonu geri dönüş maçları Orlando’daki fanusta devam ediyor. Pazartesi’yi Salı’ya bağlayacak gece …