Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 11.10.20 (Karma-2)

Günün İddaa Kuponu 11.10.20 (Karma-2)

Pazar programının ikinci bölümünde yer alan İtalya LegaBasket Serie A ve İspanya Liga Endesa maçları arasından sizler için en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Karma-2 Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Trieste – Olimpia Milano : Deplasman ÜST (83.5) – 1.45 (İddaa) & Deplasman ÜST (84.5) – 1.72 (Bets10)

Belirttiğim gibi Milano bu sezon Serie A çok üstünde bir takım kurdu, birinci belli ikinci kim diyebiliriz daha sezonun başından. Zaman zaman Euroleague maçlarının yoğunluğu ve yorgunluğu nedeniyle buradaki maçları rölantiye alabilirler ama daha sezonun başındayız ve bu maçları hazırlık olarak gördükleri için tempoyu pek düşürmüyorlar. Geniş bir rotasyonu olan koç Messina’nın elindeki silahları en verimli şekilde kullanıp Trieste karşısında da 85-90 sayılara ulaşmakta zorlanmayacağını düşünüyorum.

Gran Canaria – Real Madrid : MS 2 & ÜST (164.5) – 1.95 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (166.5) – 2.60 (Bets10)

Gran Canaria Della Valle, Okoye, Ferrari gibi kısalarla özellikle iç sahada tempoyu forse eden, Costello ve Wiley gibi formda uzunları ile pota altını da iyi kullanarak rahat skor üreten bir takım. Real Madrid ise her ne kadar formsuz olsa da Euroleague sahnesinde İspanyol ekipleri karşısında üst üste aldığı 2 mağlubiyetin ardından artık bir reaksiyon gösterecektir. Bunu da ev sahibinin temposuna Campazzo, Llull, Laprovittola gibi isimlerle ayak uydurarak göstereceğini, kazanırken bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Valencia – Unicaja Malaga : MS 1 & ÜST (161.5) – 2.15 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (162.5) – 2.70 (Bets10)

Koç Ponsarnau’nun ekibi iki kulesi Dubljevic ile Tobey’i verimli kullanırken San Emeterio, Kalinic, Williams gibi isimleri de işin içine sokmaya başladı. Hücumda yüksek tempoda oynuyorlar ve Malaga’nın yumuşak savunması karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Valencia’nın kazanırken yüksek skorlara çıkabileceğini, Malaga’nın da 80 sayılara ulaşacağını düşündüğüm için tercihimi ev sahibi galibiyeti ile beraber bol skordan yana kullanacağım.

Varese – Cantu : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.40 (Bets10)

Varese bu maçta hem ev sahibi avantajına sahip hem de ellerinde Scola ve Douglas gibi çok tecrübeli iki isim var. Euroleague seviyesindeki bu iki tecrübeli oyuncunun iç saha avantajını en iyi şekilde değerlendireceklerini, takımlarını iyi yöneterek vasat rakiplerinin sürpriz yapmasına izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Hatta oranı yükseltmek isteyenler düşük handikap seçeneklerine de yönelebilirler.

İddaa Oranı: 7.50
Bets10 Oranı: 16.90Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – FC Barcelona İddaa Tahmini 27.10.20

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Salı saat 23:15’de FC Barcelona ile karşılaşacak. …