Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu 11.10.21

Günün İddaa Kuponu 11.10.21

Pazartesi günündeki kısır programda Litvanya Ligi, Adriyatik Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Alytaus Dzukija – Nevezis : MS 1 – 1.51 (İddaa) & MS 1 – 1.64 (Bets10)

Ligin orta şekerli iki takımının mücadelesini izleyeceğiz. Burada iki takımı birbirinden ayıracak nokta bana göre Dzukija’nın iç saha performansı olacak ki daha fazla maç yaptıkları için de daha hazır durumdalar. İki formda isim Furmanavicius ve Newkirk liderliğinde taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, yine Cepukaitis ve Lukauskis’in de tecrübelerinden faydalanarak sonuca gideceklerini düşünüyorum. Nevezis genç yıldız adayları Canka ve Sylla ile direnmeye çalışacaktır ama galibiyete ulaşacak kadar etkili olacaklarını düşünmüyorum. 

Cedevita Olimpija – FMP Beograd : EvSahibi ÜST (87.5) – 1.52 (İddaa) & EvSahibi ÜST (87.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında gerek kağıt üstünde gerekse sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Cedevita hem Adriyatik’in güçlü ilk 4 adaylarından biri hem de EuroCup’da son 8 yapma potansiyeli bulunan bir takım. Pullen ve Auguste gibi yıldızlar oldukça formdalar. Bu maçta da hem içerden hem de dışarıdan rahat bir üretim sağlayacaklarını, kendi sahalarında olmalarının da etkisiyle tempoyu istedikleri gibi dikte edip kazanırken, 90 sayıları da görebileceklerini tahmin ediyorum. 

Oostende – Strasbourg : MS 1 – 1.53 (İddaa) & MS 1 -1.68 (Bets10)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde Strasbourg’un favori olduğunu söyleyebiliriz. Ama son maçlarda gerek BCL’de gerekse yerel liglerdeki peformanslarına bakınca, yani konu saha içine geçince Oostende’nin kesinlikle kolay lokma olmadığını, hatta kendi sahasında favori bile olduğunu söyleyebiliriz. Evet Strasbourg onları zaman zaman zorlayacaktır ama Randloph ve Booth liderliğinde evlerinde kazanarak gruptaki 2-3. sıra için iddialarını sürdürmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.51
Bets10 Oranı: 4.74Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Zadar – Borac İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Zadar Cuma saat 21:00’da Borac ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …