Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 12.06.19

Günün İddaa Kuponu 12.06.19

Çarşamba programında sınırlı sayıda maç var. Yine liglerin final serilerinden mücadeleler bizleri bekliyor olacak. Ben de sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Anwil Wloclawek – Torun : MS 1 (-5.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-5.5) / 1.85 (Bets10)

Anwil seride son 2 maçı üst üste kaybetti hem içerde hem de dışarda. Bu nedenle artık bir reaksiyon göstermesini bekliyorum. Zaten bu sezon evlerindeki son maça çıkacaklar ve taraftalarına güzel bir şekilde veda ederek seriyi 7.maça taşıyacaklarını düşünüyorum. Torun nispeten daha rahat çünkü kaybetseler de son maç kendi sahalarında olacak. Anwil’in baskısı karşısında zaman zaman bu rahatlığa teslim olacaklarını ve kazanmak zorunda olan ev sahibinin agresif bir oyunla handikapı da aşarak hedefine ulaşacağını düşünüyorum.

Promitheas – Panathinaikos : MS 2 (-11.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-10.5) / 1.72 (Bets10)

Promitheas sezon boyunca evinde iyi işler çıkardı ve AEK serisinde de onları ayakta tutan buydu zaten. Ama karşılarında tabiri caizse taş gibi bir rakip var final serisinde. Pana’nın ilk maçta olduğu gibi bu maçta da kalite ve tecrübe farkını net olarak parkeye yansıtacağını ve bir kez daha çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Partizan – Kızıl Yıldız : MS 1 (+1.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (+1.5) / 1.83 (Bets10)

Partizan kadro kalitesi ve derinliği anlamında rakibinden geride gibi görünse de ilk maçta hem koç hem de oyuncuların tecrübesi anlamında önde olduğunu gösterdi. Benchte Trinchieri sahada da Renfroe ile Velickovic bu alanda farklarını sergilediler. Şimdi seriye tutunmak için bu maçtan bir galibiyet çıkarmaları şart ve bu nedenle daha agresif oynayacaklarını, kazanabileceklerini düşünüyorum. Ama ilk maçta olduğu gibi işlerin son topa kalması muhtemel bu nedenle lehlerine açılan handikapı yanıma almanın daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Venezia – Sassari : MS 1 / 1.65 (İddaa) & MS 1 / 1.87 (Bets10)

Koç Pozecco ve Sassari tartışmasız çok iyi iş çıkardı bu sezon, saygıyı ve alkışları fazlasıyla hakediyorlar. Ancak karşılarında yılllardır bu seviyeleri oynayan bir koç ve oyuncular topluluğu var. Şimdi bu ekip, Venezia seride 1-0 önde ve geriden gelerek kazandıkları ilk maçın moraliyel ikinci maçta da kendi sahalarında hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Watt’ın pota altındaki üstünlüğü ve Daye artı Haynes’in katkılarıyla bir kez daha zor da olsa kazanacaklarını ve Sassari’ye 2-0 ile gideceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 8.11
Bets10 Oranı: 10.89Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 24.09.20

İspanya Liga Endesa‘da 2. hafta maçları haftaiçi oynanmaya devam ediyor. Ben de sizler için Perşembe …