Anasayfa / İddaa Tahminleri / Günün İddaa Kuponu 12.08.21

Günün İddaa Kuponu 12.08.21

NBA Yaz Ligi‘nde Las Vegas sahnesindeki maçlar devam ediyor. Ben de sizler için Perşembe programında yer alan maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Memphis Grizzlies – Miami Heat : ÜST (169.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (171.5) – 1.87 (Bets10)

İki takımın da yaz liginde iyi işler çıkardıklarını gördük. Son maçlarda da artan bir grafikleri var. Dolayısıyla bu maçta taraf bahsi almanın pek güvenli olmadığını düşünüyorum. Diğer taraftan iki takımın da üretim konusunda ne kadar iyi durumda olduklarını gördük. Bir tarafta Bane, Tillie, Tillman üçlüsü, Heat’de ise bu maçta geri dönmeleri beklenen Vincent ve Ömer Faruk artı Strus ve Okpala var. Yani özetle iki takımın da 85 baremine fazla zorlanmadan ulaşacaklarını, bizlere bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

Orlando Magic – Cleveland Cavaliers : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.50 (Bets10)

İlk maçlara baktığımızda iki takımın arasındaki farkları bence net olarak gördük. Orlando Wagner, Hampton, Anthony gibi önemli isimlerden beklediği katıyı alamamış olmasına rağmen draftın 5 numarası Suggs’ın etkili oyunu sayesinde kazanmayı bilmişti. Bu maçta da farklı bir senaryo olmayacağını, Orlando’nun daha hazır görünen kadrosuyla Okoro dışında iyi sinyaller vermeyen Cleveland karşısında üstünlük kuracağını ve kazanarak yoluna devam edeceğini düşünüyorum. 

New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder : MS 1 – 1.58 (İddaa) & MS 1 – 1.74 (Bets10)

İlk maçlara baktığımızda iki takım arasında net farklar var olduğunu gördük bence. 17. sıradan seçilen Murphy Pelicans adına çok şey vaadettiğini gösterdi bir kere. Onun takımın geleceğinde önemli bir rol oynayacağı gerçek. Ayrıca Marshall da burada kendisini iyi gösteriyor, yeni sezonda takımda daha fazla rolü olacak. Thunder’da çok fazla genç oyuncu var ama henüz hazır değiller ve adaptasyon süreçleri devam ediyor. Bu maçta da Pelicans’ın Murphy ve Marshall liderliğinde sonuca gidebileceğini düşünüyorum. 

Golden State Warriors – Toronto Raptors : ÜST (169.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (171.0) – 1.91 (Bets10)

İki takımın da buradaki ilk maçlarına baktığımızda yüksek tempo ve bol skorlu mücadeleler çıkardıklarını görmüştük. Bir tarafta Moody ve Guy diğer tarafta da Flynn ve Barnes’ın bu maçta da takımlarının tempo yapmasına, rahat skor üretmesine katkı sağlayacaklarını, karşılıklı olarak savunmalar anlamında birbirlerini pek zorlamayacaklarını tahmin ediyorum. Beklentim iki takımın da zorlanmadan 85 baremini aşması ve bu nedenle de tercihimi toplam baremden üst seçeneğine yöneltiyorum. 

İddaa Oranı: 4.89
Bets10 Oranı: 9.32Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cuma saat 16:30’da Darüşşafaka …