Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 12-13 Eylül 2019

Günün İddaa Kuponu 12-13 Eylül 2019

Dünya Kupası‘nda Perşembe günü 5-8 klasman maçlarını ve Cuma günü de 2 yarı final maçını izleyeceğiz. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Sırbistan – ABD : ÜST (173.5) – 1.40 (İddaa) & ÜST (174.5) – 1.47 (Bets10)

İki takım da mental olarak dibe vurmuş durumda ve turnuva başında finalde karşılaşmaları beklenirken 5-8 klasman maçında mücadele edecekler. Mental olarak bu şekilde oldukları bir maçta savunmaya konsantre olabileceklerini düşünmüyorum. Buna karşın etkili hücum silahları ve tempoyu seven yapıları ile bizlere yüksek skorlu ve keyifli bir maç izletebileceklerini düşünüyorum.

Polonya – Çekya : MS 2 – 1.50 (İddaa) & MS 2 – 1.61 (Bets10)

Polonya normalde buraların takımı değil, ellerindeki kadronun kalitesinin de yeterli olmadığını hem Arjantin hem de İspanya karşısında görmüştük. Karşılarında turnuvanın en dişli takımlarından biri olan Çekya olacak ve Satoransky ile arkadaşlarının Avusturalya maçındaki mağlubiyetin reaksiyonunu burada Polonya’ya karşı göstererek turnuva boyunca bizlere alıştırdıkları kaliteli basketbolu tekrar ortaya koyacaklarını ve kazanacaklarını düşünüyorum.

İspanya – Avustralya : MS 1 – 1.50 (İddaa) & MS 1 – 1.61 (Bets10)

İspanya Llull, Rudy ve Gasol gibi buraları çok oynamış, uluslarası tecrübesi yüksek isimlere sahip. Avusturalya ise bu anlamda rakibinden bir adım geride. Diğer taraftan İspanya, rakibine pota altında Oriola ve Hernangomez gibi isimlerle sertlik artı fiziksel oyun konusunda aynı şekilde cevap verebilecek bir takım. Mills üstünde Ribas, Rubio ve gerektiğinde Rabaseda ile baskıyı kurup rakibin hücum performansını aşağı çekebileceklerini, bununla da maçın kilidini açıp galibiyete uzanabileceklerini düşünüyorum.

Arjantin – Fransa : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.45 (Bets10)

İki takım da favorileri eleyerek buraya geldi ve mental olarak üst seviyedeler, özgüvenler tavan yapmış durumda. Ancak şunu da unutmayalım Arjantin rakibine göre çok daha dar bir rotasyonla oynuyor ve özellikle pota altında sınırlı opsiyonları var. Formda bir Gobert karşısında tıpkı ABD uzunlarının olduğu gibi Delia ya da Scola’nın da pek şansı olacağını düşünmüyorum. Ntilikana ile Albicy’nin de Walker’a yaptıkları gibi Campazzo’yu da bozacaklarını ve sert olmayan Arjantin’e karşı rahat hücum ederek galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.10
Bets10 Oranı: 5.53

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …