Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 13.07.19

Günün İddaa Kuponu 13.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası açılış gününde bizleri birbirinden keyifli 8 maç bekliyor ve ben de bu maçlardan 4 tanesini sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Almanya – Letonya : MS 1 (-10.5) / 1.79 (Bets10)

Almanya Herkenhoff liderliğinde daha iddialı bir kadro ile buraya geliyor ve hem fiziksel olarak hem de tecrübe anlamında 2000 doğumlu ağırlıklı bir kadroyla gelen Letonya karşısında avantajlı olduklarını düşünüyorum. İlk maçı da ekstra ciddiye alırlar ve çift haneli farklarla kazanarak turnuvaya galibiyetle başlarlar. Her ne kadar gruptan herkes çıkacak olsa da 1. çıkmak çapraz eşleşmede 4. ile karşılaşmak olduğu için turnuvanın devamı için kritik.

Türkiye – Büyük Britanya : MS 1 (-12.5) / 1.85 (Bets10)

Milli takımımızın zayıf rakibi karşısında ilk maçtan işi ciddiye alarak dominant bir oyun sergileyeceğini ve özellikle Berke’yi pota altında iyi kullanacağımızı düşünüyorum. Bu turnuvada adını sıklıkla duyacağımız ikili Şehmuz ve Mert’in karşısında Britanya savunmasının pek şansı olmayacaktır, yetenekli guardlarmızın takım liderlik ederek ay-yıldızlıları handikapın aşılacağı farklı bir galibiyete taşımasını bekliyorum.

İtalya – Ukrayna : ALT (139.5) / 1.79 (Bets10)

İtalya’nın ne kadar iyi bir savunma takımı olduğunu düşündüğümüzde 65-70 arasınra kalmalarını beklemek yanlış olmaz. Ancak onlar da disiplinli ve sert bir ekipler. Dolayısıyla düşük tempoda geçecek maçta İtalyanlar’ın da 70 sayılarda seyretmelerini bekliyorum. İşte bu tahminler ışığında da beklentim düşük skorlu bir mücadele geçeceği yönünde.

Sırbistan – İsrail : MS 2 (+8.5) / 1.82 (Bets10)

Pecarski her ne kadar etkili bir silah olsa da top gelmezse kendi kendine yaratabilen bir isim değil. İsrail de bunu bildiği için tepede savunmayı iyi yaparak onun etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çok yönlü hücum silahı Avdija ile Sırplar’ın eşleşmesi zor olacaktır ve ev sahibi avantajını da kullanacak olan İsrail’in ilk maçtan kolay teslim olmayacağını ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 10.79

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarının son gününe geldik. Ben de sizler için oynanacak …