Anasayfa / 2022 FIBA Asya Kupası / Günün İddaa Kuponu 13.07.22

Günün İddaa Kuponu 13.07.22

Çarşamba programında Filipinler Ligi ve 2022 FIBA Asya Kupası kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim 3 tahmini seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkse bol şanslar.

Blackwater – Rain or Shine : MS 1 – 1.49 (İddaa) & MS 1 – 1.61 (Bets10)

İki takım arasında gerek kadro yapısı ve kalitesi, gerekse sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Blackwater bu farkı puan tablosuna yansıtmış bir takım zaten. Evlerinde oynamanın avantajını kullanacaklardır ki bu sezon şimdiye kadar sadece 2 iç saha maçına çıktılar, taraftarlar da onlara özlemlerini destekleriyle göstereceklerdir diye öngörüyorum. Bu artılarla beraber Blackwater’ın hata yapmayacağını ve McCarthy liderliğinde hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını düşünüyorum.

İran – Suriye : MS 1 (-19.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-22.5) – 1.85 (JetBahis)

İki takım arasında net bir kalite seviye farkı var. Üstelik artık İran tam kadrou. Ellerinde Jamshidi ve Haddadi gibi iki değerli ve tecrübeli yıldız var. Suriye savunmasının bu isimler karşısında pek varlık gösteremeyeceğini düşünüyorum. İran grupta işi şansa bırakmak istemeyecektir ve averaj hesaplarına gidilmesine karşı bun maçı farklı kazanmak isteyecektir. Motive bir İran karşısında Suriye’nin hiç şansı yok, handikapta kalmayacaklarını ve 20+ fark yiyeceklerini tahmin ediyorum.

Meralco – Barangay Ginebra : MS 2 – 1.45 (İddaa) & MS 2 – 1.59 (Bets10)

İki takım arasında ciddi boyutlarda olmasa da bir kalite ve seviye farkı var, tabiki Ginebra rakibinden her alanda önde. Ancak Meralco da direnci kolay kırılmayan bir ekip. Dolayısıyla nereye kadar, yani kaç farka kadar direneceklerini tahmin etmek güç. Bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Ginebra’nın Aguilar ve Standhradinger gibi formda yıldızlarının liderliğinde deplasmanda olmasına rağmen hata yapmayacağını, haftayı galibiyetle kapatacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.11
Best10 Oranı: 4.74Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

2022 PBA Philippine Cup iddaa tahmin ve analizleri

San Miguel – Meralco İddaa Tahmini 05.08.22

Filipinler Ligi yarı final serisi 2. maçında San Miguel Cuma günü saat 10:00’da Meralco ile …