Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 13.08.21

Günün İddaa Kuponu 13.08.21

NBA Yaz Ligi Las Vegas ayağında Cuma programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Brooklyn Nets – Washington Wizards : ÜST (165.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.91 (Bets10)

İki takımın da yaz liginde pek iyi işler çıkarmadıklarını biliyoruz. Bu nedenle de taraf bahsine yönelmek bana pek güvenli gelmiyor. Diğer taraftan iki takımın da son maçlarda savunmada çok zorlandıklarını biliyoruz. Hücum tarafında ise Nets’in bir adım önde olduğu gerçek. Thomas ve Weatherspoon liderliğinde rakibin zayıf savunmasına karşı üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Wizards da bu maçta Dawkins’i de hücumda devreye sokarak 80 sayıları geçecektir. Bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Atlanta Hawks -Philadelphia 76ers : MS 2 – 1.42 (İddaa) & MS 2 – 1.59 (Bets10)

Hawks ilk 2 maçında tam anlamıyla heyecan fırtınası yaşattı bizlere. Ancak bu kez karşılarında bu heyecanı yaşatabilecekleri denk bir rakip yok. 76ers Maxey ve Joe liderliğinde çok tehlikeli bir takım. Bu seviyede onları savunmada durdurabilecek rakip sayısı çok az. Henüz daha bir maç yaptılar ve bu maçta da diri bir şekilde oynayıp galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da yüksek skor seçenekleri düşünülebilir. 

Boston Celtics – Orlando Magic : MS 1 – 1.37 (İddaa) & MS 1 – 1.59 (Bets10)

İki takımın oynadığı ilk 2 maça baktığımızda Boston’un daha derli toplu, hücumda daha verimli bir takım olduğunu görebiliriz. Bu maçta da rakibin zayıf savunması karşısnıda Nesmith ve Pritchard liderliğinde rahat skor üreteceklerini, Orlando’nun Suggs liderliğinde direneceğini ama onların hücum seviyesine çıkamayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de ana tercihim Boston’un galibiyeti olacak. Altenatif isteyenler de yüksek skor seçeneklerine yönelebilirler. 

Toronto Raptors – Houston Rockets : MS 2 – 1.36 (İddaa) & MS 2 – 1.51 (Bets10)

Raptors, Flynn ve Achiuwa liderliğinde direnmeye çalışıyor ama yaz liginin vasat ekipleri arasında yer aldıklarını biliyoruz. Rockets ise iki değerli çaylağı Green ve Alperen liderliğinde, ki Christopher ile Martin Jr. da onlara çok iyi eşlik ediyorlar, turnuvanın en formda en diri takımlarından biri. Bu maçta da pota altında Alperen, Achiuwa ile diğer Raptors uzunlarına karşı üstünlük kuracaktır. Green’in de skorer oyunuyla bu maçta da hata yapmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.02
Bets10 Oranı: 7.29Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 26.09.21

Pazar programının ilk bölümünde VTB Ligi, İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega Basket Serie A …