Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 14.03.20

Günün İddaa Kuponu 14.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi, Avrupa’daki tüm diğer liglerin aksine coronavirüse rağmen ertelenmedi ancak taraftarlara kapalı oynanacak. Ben de sizler için 23.hafta kapsamında oynanacak Cumartesi maçları arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Galatasaray Doğa Sigorta – Pınar Karşıyaka : MS 2 – 1.38 (İddaa) & MS 2 – 1.46 (Bets10)

Galatasaray cephesinde 2.5 aydır maaşlarını alamayan ve coronavirüsden dolayı sahada olma konusunda rahatsızlıklarını ciddi şekilde dile getiren bir oyuncu topluluğu var. Ayrıca bu maçta itici güçleri olan taraftarları da yanlarında olamayacak. Tüm bu negatif etkenlerin dışında bir de karşılarında ligin en formda en güçlü takımlarından biri olan Karşıyaka olacak. İzmir temsilcisi tüm olumsuz şartlar olmasa bile rakibini burada zaten yenebilecek güçteydi. Şimdi bu negatif etkenlerin de yardımıyla rakiplerine karşı net favori olduklarını düşünüyorum.

Sigortam.net İTÜ – Arel Üniversitesi Büyükçekmece : ALT (159.5) – 1.75 (İddaa) & ALT (161.5) – 1.80 (Bets10)

Corona nedeniyle maç taraftarlara kapalı oynanacak. Her ne kadar iki takım da yüksek sayıda taraftarlarla zaten oynamıyor olsalar da psikolojik olarak maçın bu şekilde oynanması onları daha da fazla zorlayacaktır. Zaten hücumda skor üretiminde zorlanan ve düşmeyi kabullenmiş iki takımın mücadelesinde düşük kalite ve kısır bir mücadele bekliyorum.

Meksa Yatırım Afyon Belediyespor – Darüşşafaka Tekfen : MS 2 – 1.38 (İddaa) & MS 2 – 1.53 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var, Daçka elbette çok daha kaliteli ve tecrübeli oyunculara sahip ancak son haftalarda ortaya koydukları performans ile Afyon’un çok da önünde değiller. Afyon adına bu maç adına tek sıkıntılı konu, maçın taraftarsız oynanacak olması. Düşüşte olan Daçka’nın play-off yarışında daha fazla yara almamak adına rakibin en önemli itici gücü taraftarı da hazır yokken bu fırsatı değerlendireceğini, Sinan, Colson ve Lamb gibi isimlerle galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.33
Bets10 Oranı: 4.02

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarının son gününe geldik. Ben de sizler için oynanacak …