Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 17.03.19

Günün İddaa Kuponu 17.03.19

Pazar programında her ligden maçlar izleyeceğiz, birbirinden çekişmeli ve keyifli bu maçlar arasından sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Kalev – Khimki : MS 2 (-6.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-7.5) / 1.91 (Bets10)

Kalev son haftalarda iyi bir performans sergiliyor olsa da evlerindeki maçlarda genelde kolay rakiplerle karşılaştılar. Khimki ise özellikle Shved’in dönmesi ve Timma hamlesi ile artık Gill’in yokluğunu da daha az hissedecektir. Koç Kurtinaitis ve öğrencilerinin deplasmanda olmalarına rağmen 2.sıra hedefinde bu maçta hata yapmayacaklarını ve handikapı da aşarak kazancaklarını düşünüyorum.

Pesaro – Cantu : ÜST (177.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (176.5) / 1.71 (Bets10)

Pesaro da Cantu da ligin en yüksek tempoda oynayan takımlarından ikisi. Hücumda çok verimli olabildikleri bir gerçek ancak savunma konusunda ciddi sorunları var ve bu maçta da tempo konusunda birbirlerini forse ederken savunmadaki bu zaaflarını da işleyerek 90 sayıları zorlayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneğinden yana olacak.

Giessen – Alba Berlin : ÜST (185.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (183.5) / 1.67 (Bets10)

İki takım da BBL’nin yüksek tempo normlarına uygun hatta daha da üstünde bir basketbol oynuyorlar. Özellikle Giessen iç sahada NBA temposunda oynuyor desek yanlış olmaz. Alba da formda guardı Siva liderliğinde bu tempolara bayılan bir takım. Giessen’in savunma konusundaki zaaflarını da düşündüğümüzde Alba’nın bu maçta 100 sayıları zorlaması şaşırtıcı olmaz, baremin aşılmasını bekliyorum.

İstanbul BBSK – Darüşşafaka Tekfen : ÜST (159.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (158.5) / 1.67 (Bets10)

İBB Holloway liderliğnde fırsat buldukça tempoyu forse eden bir takım ki Heslip ile Ellis de bu tempoda verimlilikleri çok daha fazla artan oyuncular. Daçka ise Douglas yönetiminde Kidd, Evans ve Eric gibi atlet oyuncuları iyi kullanan, tempo bulduğunda yüksek sayılara çıkabilen bir takım. İBB’nin savunmadaki zaaflarını da düşündüğümüzde Daçka’nın 85 sayıları geçmesini bekliyorum ki İBB de en az 80 sayı ile karşılık verecektir. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 9.11Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Unics Kazan – Khimki İddaa Tahmini 24.05.19

VTB Lig play-off yarı final serisi 2.maçında Unics Kazan Cuma saat 19:00’da Khimki ile karşılaşacak. …