Anasayfa / Almanya Kupası / Günün İddaa Kuponu 17.10.20 (Karma-1)

Günün İddaa Kuponu 17.10.20 (Karma-1)

Cumartesi programının ilk bölümünde yer alacak Almanya Kupası, Fransa JeepElite Pro A ve İspanya Liga Endesa maçları arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim ve işte karşınzıda Karma-1 Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ratiopharm Ulm – Brose Bamberg : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

Kağıt üstünde aslında iki takım arasında net farklar olduğunu söyleyemeyiz. Ama şuanki form grafiklerine baktığımızda Ulm’un bir kaç adım önde olduğu gerçek. Bamberg henüz sezona resmi olarak başlayamadığı için tam olarak hazır değil, aslında asıl fark bu. Ulm ise EuroCup sahnesinde 3 önemli rakiple oynadı ve ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. Bu maçta da Caupain, Obst ve Osetkowski liderliğinde sorun yaşamayacaklarını kupaya galibiyetle başlayacaklarını düşünüyorum.

Nanterre – Strasbourg : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.45 (Bets10)

Pro A’nın iki denk ekibinin kapışmasını izleyeceğiz. İki ekip de play-off potasında yer alması beklenen, özellikle kendi sahalarında iyi oynayan takımlar konumundalar. Nanterre EuroCup sahnesinde de maç yaptığı için sezon başı itibariyle rakibine göre daha hazır durumda, birlikte daha fazla oynadılar. Warren ve Buycks gibi iki tecrübeli guard liderliğinde pandemi önlemleri kapsamında çok değerli olan 1000 kişilik bir taraftar desteği ile bu maçta galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum.

Telekom Bonn – Oldenburg : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.35 (Bets10)

Kağıt üstünde iki takım arasında net bir fark var ve hem daha tecrübeli hem de daha yetenekli oyunculardan kurulu Oldenburg’un maçın ağır favorisi olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla. Özellikle Pressey, Paulding, Herrera, Hornsby’den oluşan kısa rotasyonlarının Bonn karşısında net bir üstünlük kuracağını, pota altında da Boothe-Mahalbasic ikilisinin fark yaratacağını ve kupaya galibiyetle başlayacaklarını düşünüyorum.

Andorra – San Pablo Burgos : MS 2 – 1.55 (İddaa) & MS 2 – 1.75 (Bets10)

Aslında kağıt üstünde karşılaştırdığımızda denk güçler diyebiliriz iki takım için ama Burgos şuanda oynadığı kaliteli basketbolla açık ara Endesa’nın en formda takımları arasında yer alıyor. Koç Penarroya elindeki tüm oyuncularda en iyi şekilde faydalanıyor ve hepsinden yüksek verim almasını biliyor. Haftaiçi kendi sahasında Bologna’dan tam 16 sayı fark yiyen, formsuz ve moralsiz Andorra’ya bir darbenin de Burgos’dan geleceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.81
Bets10 Oranı: 5.07Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Chalons Reims İddaa Tahmini 27.10.20

Fransa JeepElite Pro A 3. hafta erteleme maçında Dijon Salı saat 20:00’da Chalons Reims ile …