Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 18.08.21

Günün İddaa Kuponu 18.08.21

NBA Yaz Ligi‘nde Çarşamba günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers : ÜST (168.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.91 (Bets10)

Warriors’da önemli silahlardan biri olan Moody’nin sakatlanması onları etkiledi elbette ki son maçta Payton II de dinlendirilmişti, bu maçta forma giymesi bekleniyor. Onunla beraber Kuminga ve McLaughlin’i verimli kullanarak Lakers’ın son maçlarda iyice zayıflayan savunması karşısında 90 baremini zorlayıp geçebileceklerini düşünüyorum. Lakers’ın da rakibin temposuna ayak uydurarak en azından 80 sayı ile karşılık vermesini beklediğim için ana tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Minnesota Timberwolves – New Orleans Pelicans : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.49 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.87 (Bets10)

Wolves, rakibine göre daha formda ve özellikle hücum performansı ile dikkat çeken bir takım. Pelicans zayıf rakiplerle oynadı ve ilk ciddi sınavını Wolves karşısında verecek desek yanlış olmaz. Wolves’un elinde Nowell, Knight, McDaniels gibi formda hücum silahları var, bu maçta da rakibin savunmasına karşı fazla sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Wolves’un kazanmasını beklesem de ana tercihim 85 baremini geçeceklerine yönelik olacak, alternatif olarak direkt galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz tabi. 

Boston Celtics – Sacramento Kings : ÜST (171.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (173.0) – 1.91 (Bets10)

İki takım da Vegas’ta şimdiye kadar kaybetmediler ve oldukça formdalar. Özellikle etkili hücum performansları ile dikkat çektiklerini, yüksek tempoda oynadıklarını da belirtelim. Bu maçta da savunma anlamında birbirlerine pek sorun çıkarmayacaklarını, tempo konusunda karşılıklı olarak tetikleyeceklerini ve bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. Son maçlarda özellikle farklı opsiyonlardan skor katkısı alabilmeleri, onların skor gücünü arttırmıştı, bu maçta da Boston liderliğinde bol skor bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.56
Bets10 Oranı: 6.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 17.09.21

Cuma programında oynanacak FIBA Şampiyonlar Ligi eleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, …