Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 18.09.20

Günün İddaa Kuponu 18.09.20

Cuma programında İtalya Süper Kupa Final Four mücadeleleri dışında Polonya Ligi maçları da oynanacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Olimpia Milano – Venezia : MS 1 & ALT (153.5) – 1.90  (İddaa) & MS 1 & ALT (154.5) – 2.18  (Bets10)

İki koç da daha çok yarı saha basketbolunu tercih ediyor ve sistemlerinin temelinde savunma var. Tamam mı devam mı maçına çıkacakları için de bu sistemden ödün vermeyeceklerini, aksine savunmaların daha da sertleşeğeceini düşünüyorum. Elbette iş yarı saha basketboluna kalınca üretim konusunda Milano’nun elinde Delaney, Punter, Rodriguez gibi çok önemli çilingiler var, bu nedenle de net olarak favoriler. Venezia’nın onları devreye sokmamak adına da tempoyu olabildiğince düşük tutmak isteyeceğini, bu nedenle bizleri düşük skorlu, sert bir mücadelenin beklediğini, favori Milano’nun da hata yapmayarak adını finale yazdıracağını düşünüyorum.

Start Lublin – Polpharma St. Gdanski : MS 1 & ALT (157.5) – 1.75 (İddaa) & MS 1 & ALT (156.5) – 2.00 (Bets10)

Lublin sezona iyi bir giriş yaptı ve yine ilk 4 sıranın güçlü adaylarından biri olacağını gösterdi. Ellerinde dengeli bir kadro var ve özellikle takım savunmasını iyi bir seviyeye getirmişler sezon öncesi. Bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajıyla Polpharma’nın tempoyu yükseltmesine ve oyuna girmesine izin vermeyeceklerini, sert ve disiplinli savunmaları ile ilk maçlarda olduğu gibi rakibi 75 sayıların altında tutarak, hücumda gerekmedikçe tempoyu arttırmadan düşük skorlu geçmesini beklediğim mücadeleyi kazanacaklarını düşünüyorum.

Sassari – Virtus Bologna : MS 2 & ÜST (165.5) – 2.35 (İddaa) & MS 2 & ÜST (166.5) – 2.95 (Bets10)

Sassari, bu tamam mı devam maçını kazanmak için tempoyu sürekli yukarıda tutması gerektiğini biliyor. Çünkü savunma yaparak, düşük tempoda Bologna’yı yenmeleri mümkün değil. Bologna ise normal şartlarda tempoyu düşürmeyi tercih ederdi ama onların da takım savunmaları henüz Sassari gibi çok yönlü bir takımı yavaşlatabilecek seviyede hazır değil. Bu nedenle iki takımın da tempo konusunda birbirine özgürlük tanıyacağını, bizlere bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceğini düşünüyorum. Diğer taraftan birbirini daha iyi tanıyan ve Teodosic artı Markovic ile tecrübeli liderleri bulunan Bologna’nın da son sözü söyleyip adını finale yazdıran taraf olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 7.81
Bets10 Oranı: 12.86Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 31.10.20 (Karma)

Cumartesi programında Litvanya Ligi, Yunanistan Ligi, Polonya Ligi ve İspanya Liga Endesa bünyesinde oynanacak karşılaşmalar …