Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 18.11.23

Günün İddaa Kuponu 18.11.23

NBA‘de Cumartesi programının ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim 3 tahmini sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers : MS 2 (-6.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.62 (intobet)

Blazers’da Brogdon, Henderon, Simons gibi topa yön veren kısa skorerlerin kadroda olmayışın ciddi anlamda güç kaybetmelerine neden oluyor. Bu maçta tam kadro olsalar bile zorlanacaklar güçlü bir rakip, Lakers var karşılarında. Dolayısıyla bu eksiklerle şanslarının olmayacağını düşünüyorum. Eğer Lakers, Lebron ve Davis’den birini dinlendirmeyi seçerse o zaman işi biraz zor olacaktır ama her şekilde handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

Utah Jazz – Phoenix Suns : MS 2 (-3.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.70 (intobet)

Suns sadece kağıt üstünde değil, son dönemde sahada oynanan basketbol anlamında da rakibinden daha iyi bir takım. Evet deplasmanda olacakları ve Beal’den yoksun olacakları için biraz zorlanabilirler ama nihayetinde Durant de Booker da bu tarz maçlar için tecrübe ve kalite farkı yaratacak süper yıldızlar. Jazz’ın onlara belki ilk yarı direnebileceğini ama maçın sonunu getiremeyeceğini düşünüyorum. Riski azaltmak adına düşük farklı Suns galibiyetine yöneleceğim. 

Los Angeles Clippers – Houston Rockets : MS 2 (+10.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (+10.5) – 1.60 (intobet)

Houston, 28 Ekim’den beri hiç deplasman maçı oynamadı ve yakaladıkları 6 maçlık serinin tamaının da iç sahada olduğunu belirtelim. Dolayısıyla uzun bir aradan sonra ilk deplasman maçlarında sudan çıkmış balığa dönebilirler. İyi haber ise kağıt üstünde çok güçlü olan rakipleri Clippers’ın  da düşük bir dönemden geçiyor olması. Dolayısıyla ev sahibi ekip kazanmaya yakın olsa da handikaplı galibiyetleri hem de formda Houston karşısında güven vermiyor, aksine Houston handikapına yanıma alacağım çünkü Clippers’ı böyle yakalamışken en azından çift haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – New York Knicks İddaa Tahmini 06.12.23

NBA sezon içi turnuvası çeyrek final maçında Milwaukee Bucks Çarşamba günü saat 03:30’da New York …