Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu 19.04.21

Günün İddaa Kuponu 19.04.21

Pazartesi programında Adriyatik Ligi ve Almanya easyCredit BBL kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

KK Split – Borac : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.55 (Bets10)

İki takım arasında pek fark olmadığını, denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söyleyebiliriz. iki takım adına da sezonun hedef maçlarından biri, kaybeden takım düşmeme yarışında ciddi bir yara almış olacak. Bu tarz maçlarda tecrübe faktörü ciddi anlamda ön plana çıkar ve Split bu konuda Ukic ve Babic gibi isimlere sahip olduğu için bana göre net olarak bir adım önde. Borac da bu kritik maçta sonuna kadar direnmeye çalışacaktır ama 40 dakika sonunda Split’in ev sahibi avantajı ve tecrübe faktörüyle kazanmasını bekliyorum. 

Oldenburg – Brose Bamberg : MS 1 & ÜST (175.5) – 2.30 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (176.5) – 2.70 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok. Ama son haftalarda oynanan basketbola bakarsak Oldenburg’un önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İçerden Mahalbasic ve Boothe ile etkili oldukları gibi, dışarıdan da Hobbs ve Paulding gibi tecrübeli isimler liderliğinde skor üretmekte zorlanmıyorlar. Bamberg de rakibi gibi yüksek tempoda oynamayı seven, hücum odaklı bir takım. Bu maçta da ev sahibinin güçlü hücum performansına karşılık olarak Hall, Fieler, Larson ve Hundt gibi isimlerle 85-90 arasında skor üretimi yapacaklarını, bu senaryonun da bizleri üst seçeniğine götüreceğini, iç-dış dengesi daha iyi olan ev sahibinin de galibiyete yakın olan taraf olduğunu öngörüyorum. 

Niners Chemnitz – Hamburg Towers : MS 2 (-5.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında gerek kağıt üstünde gerekse son haftalarda oynanan basketbol açısından net ve ciddi farklar var. Hamburg’un bu sezonun flaş takımı olduğunu söyledik ve son 9 maçlarını üst üste kazandıklarını tekrar hatırlatmak istiyorum ki bu seride Alba, Bayern, Oldenburg gibi önemli takımları da devirmişlerdi. Son 2 iç saha maçını kaybetmiş olan, düşüşteki Chemnitz karşısında da sürprize izin vermeyeceklerini, düşük handikapı geçerek serilerini 10 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.67
Bets10 Oranı: 7.32Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

OKK Spars Sarajevo – KK Split İddaa Tahmini 15.05.21

Adriyatik Ligi düşme grubu final serisinde OKK Spars Sarajevo Cumartesi saat 19:30’da KK Split ile …