Anasayfa / Hazırlık Maçları / Günün İddaa Kuponu 19.06.21

Günün İddaa Kuponu 19.06.21

Cumartesi programında oynanacak olan milli takımlar Hazırlık Maçları kapsamında en güvendiğim tahminleri sizler için teçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Meksika – Sırbistan : MS 2 (-9.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-11.5) – 1.87 (Bets10)

Gerek kadro kalitesi gerekse turnuvanın ilk maçlarında oynanan basketbol seviyesi açısından Sırbistan’ın Meksika’dan üstün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle pota altında Bjelica, Petrusev, Marjarnovic üçlüsüne karşı tıpkı Porto Riko gibi Meksika’nın da çözüm bulabileceğini düşünmmüyorum. Bu nedenle de koç Kokoskov ve öğrencilerinin ilk mçata olduğu gibi savunmayı da sert tutarak bu maçtan yine çift haneli farkla bir galibiyet çıkarmalarını bekliyorum. 

Yunanistan – Porto Riko : MS 1 (-5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.86 (Bets10)

Yunanistan cephesinde Papapetrou, Printezis, Antetokounmpo, Papanikolau, Calathes, Spanoulis gibi önemli isimler yok evet ama Sloukas liderliğinde Papagiannis, Mitoglou, Giannopoulos gibi değerli parçalar var halen ellerinde. Meksika karşısında olduğu gibi savunmayı bu kadar boşlamayacaklarını, Browne dışında zaten skor üretmekte zorlanan Porto Riko’yu düşük skorlarda tutarak handikapı da aşarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Porto Riko için açılan baremden alt seçeneğine yönelebilirsiniz.

Türkiye – Rusya : MS 1 & ALT (145.5) – 2.27 (İddaa) ; MS 1 & ALT (144.5) – 2.62 (Bets10)

Millilerimizin elinde Alperen ve Sertaç gibi çok formda iki uzun var. NBA’de bu sezon zaman zaman oyun kurucu olarak oynamış, kendisini bu alanda çok iyi geliştirmiş bir Cedi ve önemli oyun kurucu yeteneklerine sahip olan Buğrahan liderliğinde bu maçta da uzunlarımızı çok iyi besleyeceğimizi, ilk maçta Mozgov karşısında yaptığımız hataları da bu maçta tekrarlamayarak savunmada yine Rusya’yı 70 sayının altında tutacağımızı, kazanırken yine savunma performansımızın ve düşük skorun egemen olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.77
Bets10 Oranı: 9.11Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 21.10.21

Turkish Airlines Euroleague‘de 5. hafta programı Perşembe maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu …