Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 19.09.21

Günün İddaa Kuponu 19.09.21

Pazar programında oynanacak İspanya Liga Endesa maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FC Barcelona – UCAM Murcia : ALT (158.5) – 1.46 (İddaa) & ALT (156.5) – 1.73 (Bets10)

Kağıt üstünde iki takım arasında net bir kalite ve tecrübe farkı var. Barça, koç Saras ile yola devam ederken Calathes, Kuric, Higgins, Smits, Davies, Oriola’dan oluşan çekirdiği koruduğu gibi Jokubaitis ve Hayes gibi kendi sistemini çok iyi tanıyan isimleri de kadroya kattı. Dolayısıyla adaptasyon sorunu yaşamıyorlar. Süper Kupa finalini bir kenara bırakırsak hazırlık maçları da dahil olmak üzere savunmalarının iyi durumda olduğunu gödük. Bu maçta da McFadden’ı yavaşlatıp, hatta durdurup Murcia’yı 70 bareminin bile altında tutabilirler. Bu nedenle de ana tercihim alt seçeneği olacak toplam baremden. Alternatif olarak da Barça’nın handikaplı galibiyetini değerlendirebilirsiniz. 

Zaragoza – Manresa : MS 1 – 1.51 (İddaa) & MS 1 – 1.78 (Bets10)

Ligin play-off hedefleyen iki orta şekerli ve denk takımının kapışmasını izleyeceğiz. Manresa hazırlık döneminde aldığı sürpriz Barça galibiyeti dışında pek iyi sinyaller vermedi. Zaragoza ise kaybettiği maçlarda bile daha iyi basketbol oynamıştı ve ellerinde daha kaliteli bir kadro olduğunu düşünğüyorum. Mobley, Okoye, McLean, Vanwijn, Hlinason gibi silahları verimli kullanarak evlerinde oynamanın da avantajını kullanıp Manresa karşısında üstünlük kuracaklarını, sezona galibiyetle başlayan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

Unicaja Malaga – Obradoiro : MS 1 (-5.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.74 (Bets10)

Malaga zaten 10 Eylül’de sezon hazırlıkları kapsamında yapılan provada rakibini 7 sayı farkla yenerek gerekli mesajı vermişti. Şimdi ligin açılış haftasında da benzer bir skorla kazanmaları beni şaşırtmaz. Fernandez, Cole, Eric, Bouteille gibi etkili silahlar karşısında Obradoiro’nun sorun yaşayacağını, Malaga’nın ev sahibi avantajını da kullanarak kalitesini net olarak sahay yansıtıp düşük handikapı da aşarak kazanacağını düşünüyorum. Alternatif olarak da Malaga için açılan baremden üst seçeneğini deneyebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 5.36Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 19.10.21

Salı programının son kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi ve 7DAYS EuroCup kapsamında oynanacak maçlara dair en …