Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu -2 01.06.19

Günün İddaa Kuponu -2 01.06.19

Cumartesi programında bizleri biribinden keyifli play-off maçları bekliyor olacak. Ben de bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve sizler için bugün 2 kupon hazırladım. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu -2. Herkese bol şanslar.

Torun – Anwil Wloclawek : MS 1 (-4.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-3.5) / 1.79 (Bets10)

Torun bir kez daha ev sahibi avantajına sahip olacak bu maçta. İlk maçta Anwil karşısında zaman zaman zorlansalar da maç sonunda ekstra isimleri de devreye almanın avantajı ile rotasyonu genişletmişler ve daha diri kalarak 7 sayı farkla kazanmışlardı. BU maçta Anwil bir kademe daha yoruldu ve artık işleri biraz daha zor olacak. Serideki ev sahibi avantajını kaybetmek istemeyen formda Torun’un yine hata yapmayacağını ve handikapı da aşarak kazanacağını düşünüyorum.

As Monaco – Dijon : MS 1 (-8.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-7.5) / 1.72 (Bets10)

Monaco kadro kalitesi olarak rakibinden bir değil bir kaç adım önde. Ayrıca koç Obradovic’in gelişiyle bu derin rotasyonu bir takım haline getirmeyi de başardılar, şuanda takım kimyası en üst seviyede. Herkes görevine sağdık ve dağılım çok iyi. Dijon da ilk turda Strasbourg karşısında ne kadar dirençli bir takım olduğunu gösterdi ama bu kez karşılarında dipdiri bir Monaco var, Strasbourg gibi geri dönüşlere izin vermeyeceklerini hatta evlerinde farkı da genelde çift hanelerde tutacaklarını düşünüyorum. Bir kez daha koç Obradovic’in öğrencilerine güveniyorum ve handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

Bilbao – Melilla : MS 1 (-8.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-8.5) / 1.82 (Bets10)

Bilbao skor yükünü takım olarak sırtlamayı bilen, dağılımı çok iyi yapmış bir takım. Brown ve Lammer biraz ön planda olsalar da topu çok iyi paylaşıyorlar. Özellikle iç sahada tempoyu kontrol edip zaman zaman sertleştirdikleri savunmalarıyla onları bu seviyede yenmek çok zor. Melilla ise daha mütevazi bir kadroya sahip, Agada ve tecrübeli Urtasun genelde ön plandaki isimler oluyorlar. Ama özellikle deplasmanda kalite farkını net olarak hissedeceklerdir Bilbao karşısında ve güçlü rakiplerine fazla direnemeyeceklerini, hatta çift haneli farklarla kaybedeceklerini düşünüyorum.

Cremona – Venezia : ML 1 / 1.30 (İddaa) & ML 1 / 1.39 (Bets10)

Cremona kadro kalitesi olarak belki Venezia’nın bir adım gerisinde, hatta tecrübeli olarak bir kaç adım geride. Ama sezon boyunca takım olmayı çok iyi başardılar ve hep karakter koydular bu tarz kritik maçlarda. Şimdi evlerinde bir kez daha reaksiyon göstermeleri gereken bir maça çıkıyorlar. Bu maçı kazanıp seriye tutunmaya çalışacaklar ve öncelikleri boyalı alan savunması ve hücumdaki verimliliği arttırmak olacak. Venezia seri ilerledikçe ilk turdaki fiziksel yorgunluğu daha fazla hissedecektir. Koç Sacchetti ve öğrencilerinin içerde bir kez daha hata yapmayacağını ve Venezia’yı yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 6.39
Bets10 Oranı: 7.79Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.09.20

İspanya Liga Endesa ve VTB Ligi’nde sezonun ilk hafta maçları artı İtalya Süper Kupa final …