Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu -2 02.06.19

Günün İddaa Kuponu -2 02.06.19

Pazar programında birbirinden keyifli play-off maçları bizleri bekliyor olacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve iki kupon hazırladım. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu -2. Herkese bol şanslar.

Joventut Badalona – Barcelona Lassa : MS 2 (-6.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-5.5) / 1.72 (Bets10)

Katalunya derbisinde Barça ilk maçta ağırlığını net olarak ortaya koymuş rakibine özellikle ikinci yarıda hiç nefes aldırmamıştı. Şimdi deplasmanda oynayacak olsalar da bir kez daha tecrübe ve kalitenin üstün geleceğini, koç Pesic’in öğrencilerinin seriyi uzatmadan Badalona’da da kazanarak adlarını çeyrek finale yazdıracaklarını düşünüyorum. Handikap da Barça’nın rahatlıkla aşabileceği seviyede.

Sassari – Olimpia Milano : MS 1 (-3.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-1.5) / 1.71 (Bets10)

Sassari koç Pozecco yönetiminde müthiş bir hava yakaladı, takım kimyası oturmuş durumda ve bir kolej takımı havasında keyif alıyorlar oynadıkları basketboldan. Polonara ve Gentile gibi yerli oyuncuları da devreye soktular, Pierre ve Thomas da çok formdalar. Deplasmanda iki maçta devirdikleri Milano karşısında evlerinde de hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Zaten kırılgan bir yapısı olan Milano’nun bu iki ağır mağubiyetten sonra toparlanıp bu kadar formda bir rakibe karşı hem de deplasmanda maç kazanabileceğini düşünmüyorum.

Manresa – Real Madrid : MS 2 (-11.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-10.5) / 1.72 (Bets10)

Manresa her ne kadar bu maçta evinde oynayacak olsa da Real Madrid için deplasmanın pek bir faktör olacağını düşünmüyorum. Çok tecrübeli, kaliteli ve geniş bir kadroları var. Play-off’a da yüksek ritm ile başladılar ve bunu düşürmek istemeyeceklerdir. Koç Laso ve öğrencilerinin ilk maçtakine benzer bir tarifeyi bu maçta da uygulayacaklarını ve handikapı rahat geçerek kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı: 5.06Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.09.20 (2)

Pazar programında hem Polonya Ligi maçları hem de İspanya Liga Endesa‘da sezonun açılış maçları yer …