Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu (2) 04.07.21

Günün İddaa Kuponu (2) 04.07.21

Pazar programında yer alan 2020 Tokyo Olimpiyatları eleme finallerine dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Almanya – Brezilya : MS 2 – 1.33 (İddaa) & MS 2 – 1.45 (Bets10)

Elbette Almanya kolay lokma değil, turnvanın formda ve disiplinli takımlarından biri. Ancak grup maçlarında da kazanırken zorlandıkları bir çok anı görmüştük, Şimdi karşılarında çok daha tecrübeli çok daha geniş rotasyonuna sahip bir takım görecekler grup maçlarına nazaran. Özellikle Benite Brezilya’nın formda ismi. Ayrıca Huertas, Hetssheimeir, Varejao gibi isimlerin de bu kritik maçta sahneye çıkarak dahda fazla sorumluluk alacaklarını düşünüyorum. Bu tamam mı devam mı maçınad tecrübe faktörünün çok önemli olduğunu, bunun da Brezilya’yı galibiyete taşıyacağını düşünüyorum. 

Litvanya – Slovenya : Deplasman ÜST (83.5) – 1.49 (İddaa) & Deplasman ÜST (85.5) – 1.80 (Bets10)

Bana göre 4 eleme şehrindeki en keyifli, en çekişmeli final karşılaşması olacak. Doncic, Valanciunas, Sabonis gibi 3 önemli NBA yıldızını aynı anda sahada görebilecek olmamız bile çok keyifli olacak gerçekten. İki takımın da çok geniş ve kaliteli bir kadrosu var. Hatta Litvanya rotasyon anlamında biraz daha önde ve ev sahibi avantajı da var. Ama bu tarz final maçlarını Doncic’in nasıl dominant bir performansla oynadığını, ayrıca Olimpiyatlar’a katılmak için ayrı bir motivasyonu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ben maçın tempo anlamında Slovenya’nın istediği gibi yüksek geçeceğini, sonuçtan bağımsız olarak Slovenya’nın Doncic liderliğinde 85 baremine çıkıp hatta geçebileceğini düşünüyorum. 

Sırbistan – İtalya : MS 1 (-5.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.85 (Bets10)

Sırbistan, kesinlikle kadro kalitesi ve oynadığı basketbol açısından İtalya’nın bir kaç adım önünde. Öncelikle bu tarz maçları oynamayı çok iyi bilen iki önemli guarda, Micic ve Teodosic’e sahip olmanın lüksü var koç Kokoskov’un planlarında. Ayrıca Marjanovic turnuva boyunca boyalı alanı domine etti ve ona fiziksel anlamda karşı koyabilecek bir uzun yok İtalyanlar’ın elinde. Özetle Olimpiyat biletine bu kadar yaklaşmış Sırplar’ın formda Micic ve maestro Teo liderliğinde hata yapmayacağını, düşük handikapı da aşarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 2.89
Bets10 Oranı: 4.83Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 31.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘nda artık A ve B grubundaki 3. ve son maçlar geldi çattı. Ben …