Anasayfa / BKT EuroCup / Günün İddaa Kuponu (2) 14.11.23

Günün İddaa Kuponu (2) 14.11.23

BKT EuroCup 7. hafta programında Salı günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtiğm, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Prometey – Hapoel Tel Aviv : ÜST (172.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.67 (intobet)

Prometey her ne kadar Keene ve Kelly’den yoksun olsa da ellerinde Agada, Balvin, March, Odiase gibi değerli hücum silahları var halen. Hapoel’in de tempoyu ne kadar sevdiğini ve hücum gücünü biliyoruz. Onlar da deplasmanda olamlarına rağmen Prometey’e Hoard, Angola, Munford, Holland, Ginat, Alexander gibi silahlarla atarak karşıklık verecektir, hatta üstünlük kuracaktır. Bu nedenle de bir Hapoel maçında yine tercihim yüksek tempo ve bol skordan yana olacak. 

Ratiopharm Ulm – Buducnost : MS 1 (-4.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.70 (intobet)

Kağıt üstünde aslında iki denk takımın kapışması olacak gibi görünüyor ama hem son maçlardaki form grafikleri hem de Buducnost’un deplasmanda varlık gösterememesi, Ulm’un ise evinde iyi sonuçlar almaya başlaması ibreyi Alman ekibine çeviriyor. Mathias, Figueroa, Jallow, Williams, Nunez, De Paula gibi silahlarla taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, düşük bir farkla da olsa rakiplerini geçerek çıkışlarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

Joventut Badalona – Paris Basketball : MS 2 (-3.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.70 (intobet)

Badalona tam kadro olabilse, yani Tomic, Brodziansky, Feliz üçlüsünü kullanabilse o zaman evlerinde favori bile diyebilirdik onlar için. Ancak Paris son dönemde tam anlamıyla istim üstünde ve hazır rakibi de bu eksiklerle yakalamışken deplasman dinlemez diye düşünüyorum. Sonuçta 6 maçtır bu sahnede kaybetmeyen bir takım var karşımızda! Bu maçta da Malcolm, Shorts, Hifi üçlüsünün etkinliği ile rakibe üstünlük kuracaklarını, düşük bir farkla da olsa kazanarak namağlup ünvanlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.20
intobet Oranı: 4.83Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 03.12.23

NBA programında Pazar gününün ikinci kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …