Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 19.03.23

Günün İddaa Kuponu (2) 19.03.23

Pazar programının son bölülümünde Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahmineri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Ludwigsburg – Alba Berlin : ÜST (172.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.66 (intobet)

Ludwigsburg ligin en istikrarlı ve en keyif veren basketbolunu sergileyen ekiplerinden birisi. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve hücum odaklı bir basketbolu benimsemiş durumdalar. Bizlere son maçlarda da hep bol skorlu, keyifli mücadeleler izlettiriyorlar. Bu maçta da Hubb, Justin Johnson, Dunn, Polas, Miller ve Cherry gibi silahlarla yine üretim alanında verimli olacakarını tahmin ediyorum. Alba da ligde Euroleague’in aksine daha yüksek tempoda, daha hücum odaklı oynuyor. Bu maçta da Ludwigsburg’un temposuna Lo, Blatt, Smith liderliğinde atarak üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de beklentim üst seçeneği olacak ki zaten 20 Kasım’daki son karşılaşmalarında bizlere 190 sayı izletmişlerdi. 

Olimpia Milano – Virtus Bologna : MS 1 (-3.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.59 (intobet)

Zirve yarışında çok önemli bir karşılaşma izleyeceğiz. Bu takım son yıllarda sürekli kupa ve ligdeki zirve yarışında karşı karşıya geliyorlar. Aslında sezonun genelinde Bologna daha iyi bir görüntü veriyordu fakat son dönemde ise Milano daha formda, daha diri olan taraf. Son karşılaşmalarında ise lig sahnesinde 2 Ocak’ta Milano konuk olduğu rakibini tam 22 sayı farkla ezip geçmişti! Bu maçta da Milano’nun kendi sahasında hata yapmayacağını, Napier, Melli, Baron, Davies gibi formda silahlar liderliğinde düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Real Madrid – Cazoo Baskonia : ÜST (167.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.65 (intobet)

İki takım bu sezon 3 kere karşılaştılar ve tamamında ortak nokta yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu, sırasıyla 170, 178 ve 166 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak 7 Mart’da Euroleague sahnesinde karşılaşmışlar ve Baskonia rakibini bu sahada Costello’nun son saniyedeki üçlük basket-faulü sayesinde 81-85 ile geçmeyi bilmişti. Bu maçta da bir tarafta Musa, Hezonja, Deck, diğer tarafta Howard, Giedraitis, Hommes, Thompson gibi isimler varken bizlere yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.28
intobet Oranı: 4.36Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 29.03.23

Almanya easyCredit BBL 18. hafta erteleme maçında Telekom Bonn Çarşamba günü saat 20:00’da Ludwigsburg ile …