Anasayfa / 2025 FIBA EuroBasket / Günün İddaa Kuponu (2) 25.08.22

Günün İddaa Kuponu (2) 25.08.22

2025 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bulgaristan – Güney Kıbrıs : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.75 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Bulgaristan Vezenkov ve Kravish gibi iki önemli silah artı Kostov ve Alipiev ile kendi sahasında oynamanın da avantajıyla tempoyu istediği gibi forse edecektir. Dolayısıyla da Kıbrıs’ın zayıf savunmasına karşı üretmekte zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Hazırlık maçlarının aksine Vezenkov’un kadroya katılmasıyla daha skorer bir oyun çıkarmalarını ve 85 baremini geçmelerini bekliyorum. 

Polonya – Hırvatistan : MS 2 & ÜST (160.5) – 2.47 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde olduğu gibi sahaya son dönemde yansıtılan basketbol anlamında da net farklar var. Evet Polonya hazırlık döneminin sonunu iyi getirdi ve bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla direneceklerdir ama yine yıldızlar topluluğu bir kadroya sahip olan Hırvatların hata yapmayacağını, rakibin vasat savunmasını verimli hücumlarla işleyeceklerini ve kazanırken bizlere aynı zamanda da yüksek skorlu, keyifli bir maç izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İsviçre – Avusturya : MS 1 – 1.45 (intobet)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde öyle önemli farklar yok. Ama İsviçre bu seviyelerde daha çok boy göstermiş ve birbirlerini daha iyi tanıyan aynı zamanda da tecrübesi daha fazla olan oyunculardan kurulu. Diğer taraftan takımlar 27 Temmuz’da karşılaşmışlar ve İsviçre burada yine taraftar avantajıyla rakibini 80-61 gibi net bir skorla sahadan silmeyi başarmıştı. Bu maçta da beklentim İsviçre’nin terkar aynı tarifeyi uygulayıp kazanacağı yönünde.

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 6.27Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (1) 01.10.22

Cumartesi programının ilk kısmında Yunanistan Süper Kupa, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak …