Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (2) 26.08.22

Günün İddaa Kuponu (2) 26.08.22

2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemeleri kapsamında Cuma günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Kongo Demokratik Cumhuriyeti – Kamerun : ALT (136.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (134.5) – 1.85 (intobet)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de yetenek anlamında farklar var. Ama Kongo’nun ne kadar farkla kazanacağını kestirmek güç. Bu nedenle de iki takımın savunma odaklı, düşük tempolu ve sert basketbollarını öne çıkaracağım. Bu datalarla beraber bir kez daha bizlere düşük tempoda, kısır bir maç izleteceklerini düşünüyorum ki karşılıklı olarak 70 sayının altında kalmaları sürpriz olmaz, bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

Fildişi Sahilleri – Nijerya : MS 1 – 1.58 (İddaa) & MS 1 – 1.80 (intobet)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde öyle ciddi bir seviye veya kalite farkı yok. Ama Fildişi’nin son yıllarda ortaya koyduğu başarılı performans ve evlerinde oynayacak olmaları elbette önemli bir avantaj olacak onlar adına. Nijerya yine farklı isimlerle mücadele edecek ve takım olma konusundaki sorunları devam ediyor. Fildişi’nin sert ve disiplinli savunması karşısında zorlanacaklarını düşünüyorum. Ev sahibi yeni devşirmesi Poythress’ı da Costello gibi verimli kullanarak rakibine üstünlük sağlayacaktır diye öngörüyorum. 

Senegal – Güney Sudan : MS 1 – 1.56 (İddaa) & MS 1 – 1.78 (intobet)

Senegal ilk turda Dieng, Boissy, M.Ndiaye gibi isimlerle etkili olmuştu. Buraya da bu isimlerle geliyorlar ki yanlarında Badio, M.Faye, Khalifa Diop, Ndoye ve I.Faye gibi diğer önemli isimler de var ellerinde onlara eşlik edebilecek. İki hazırlık maçında Tavaresli Yeşil Burun’a karşı sergiledikleri dominant oyunu Sudan’a karşı da göstermekte sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Yine de Sudan’ın dirençli basketbolunu düşünerek handikap riskine girmeden direkt Senegal galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: 3.82
intobet Oranı: 5.93Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 03.12.23

NBA programında Pazar gününün ikinci kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …