Güncel
Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (2) 27.08.22

Günün İddaa Kuponu (2) 27.08.22

2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemeleri kapsamında Cumartesi günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Nijerya – Gine : MS 1 (-14.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Nijerya adına ilk 3 yarışından kopmamak için artı son şans diyebiliriz. Dolayısıyla bu kez Okogie ile Metu’nun yanına en az bir ismi daha ekleyeceklerini ve özledikleri galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. Gine, Yeşil Burun karşısında ne kadar zayıf bir takım olduğunu gösterdi ve burada güçlü rakibi karşısında da fazla bir direnç göstermelerini öngörmüyorum. Bu nedenle de Nijerya’nun kazanırken handikapı aşacağını tahmin ediyorum. 

Kamerun – Mısır : ALT (136.5) – 1.84 (intobet)

İki takım arasında elbette hem kadro kalitesi hem de tecrübe anlamında net farklar var, daha yeni Tunus’u deviren Mısır her alanda rakibi Kamerun’dan önde. Ama Kamerun’un da Lee liderliğinde ne kadar direneceğini kestirmek güç, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Bunun yerine Mısır’ın sert ve disiplinli savunmasına, Kamerun’un da düşük tempolu basketboluna güvenerek toplam baremden alt seçeneğine yöneleceğim. 

Tunus – Senegal : MS 2 (+6.5) – 1.84 (intobet)

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse tecrübe anlamında önemli farklar yok. Tunus’un kısaları, Sengal’in uzunları daha iyi. İlk maçta Mısır’a kaybeden Tunus’ta moraller düşükken, Senegal ise Sudan’ın elinden namağlup ünvanını aldı, keyifler yerinde. Dolayısıyla moral motivasyon anlamında da bir adım önde olan Senegal’in Tunus’u böyle yakalamışken kolay pes etmeyeceğini, direneceğini düşünüyorum ki kazanmaları da sürpriz olmayacaktır. Riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım.  

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 5.65Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (2) 02.10.22

Pazar programının ikinci kısmında İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa, Yunansitan Süper Kupa …