Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 29.09.21

Günün İddaa Kuponu (2) 29.09.21

Çarşamba programının akşam seansında Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte Günün İddaa Kuponu. Herkese bol kazançlar. 

Hamburg Towers – Niners Chemnitz : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.53 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.72 (Bets10)

Hamburg’un elinde daha kaliteli bir kadro olduğunu söylememiz gerekli ki aynı zamanda EuroCup’da da mücadele edeceklerini hatırlatalım. Sezonun ilk iç saha maçına, taraftarlarının karşısına çıkacaklar. Bu nedenle de ekstra motive olacaklarını düşünüyorum. Ellerinde Robinson, Zach Brown, Durham ve Jaylon Brown gibi tempoyu seven isimler var ki Homesley ve Hinrichs de onları tamamlayacak kalitede oyuncular. Ludwigsburg karşısında olduğu hücumda yine etkili olacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta 85 baremini de aşacaklarını tahmin ediyorum. 

Telekom Bonn – Ratiopharm Ulm : Deplasman ÜST (83.5) – 1.59 (İddaa) & Deplasman ÜST (83.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım da sezona tam anlamıyla flaş bir giriş yaptılar. Alba ve Bayern’i, ligin 2 Euroleague temsilcisini devirdiler. Bunu yaparken de hücum performansları ile öne çıktıklarını söylemek gerekli. Bu nedenle bu maçta da ben temponun pek düşmeyeceğini tahmin ediyorum. Bir tarafta Jackson-Cartwright, diğer tarafta Christon takımlarını açık sahada koşturmak isteyecekerdir. Yanlarında da onlara skor üretimi anlamında destek olabilecek formda isimler var. Özellikle Ulm’un Bonn’un savunması karşısında daha rahat hareket edeceğini, bu zor maçta sonuçtan bağımsız olarak 83 baremini aşabileceklerini düşünüyorurm. 

MLP Academics Heidelberg – Ludwigsburg : MS 2 (-5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve tecrübe farkını anlatmaya gerek yok. Heidelberg ligin yeni takımı ve ana hedefleri ligde kalıcı olabilmek. Bu anlamda denk rakiplerinden Mitteldeutscher’i yenerek sezona moralli başladılar ama asıl sınavlarına şimdi çıkacaklar, BBL’de oynadıklarını net olarak şimdi anlayacaklar. İlk maçta Hamburg karşısında çok terleyen Ludwigsburg’un bu kez kendi sikletinde olmayan rakibi karşısında işi sıkı tutup baştan sona üstün oynayacağını düşünüyorum. İlk maçta devrede olan Darden ve Radebaugh dışında bu maçta Hands, Hulls, Childs gibi isimleri de işin içine sokarak düşük handikapı aşıp rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.53
Bets10 Oranı: 5.36Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 20.10.21

Çarşamba programının son bölümünde 7DAYS EuroCup ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnesinde oynanacak maçlara dair en …