Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu-2 30.06.21

Günün İddaa Kuponu-2 30.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘na gidecek takımları belirleyecek olan elemeler kapsamında Çarşamba programının gündüz saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Angola – Slovenya : Deplasman ÜST (89.5) – 1.51 (İddaa) & Deplasman ÜST (90.5) – 1.75 (Bets10)

Angola zaten ilk maçta Polonya karşısında aldığı farklı yenilgiyle bana göre turnuvada havlu attı, onlar adına hedef maçtı. Slovenya gibi güçlü bir rakibi Polonya’ya farklı yenildikten sonra yenebileceklerini düşünmüyorum. Doncic ve arkadaşlarının ve tempolu, keyifli ve bol skorlu bir performans ortaya koyacaklarını, Hırvatistan’a 97 sayı atmış bir takım olarak Angola’ya da 90 ve üstünde atmaları beklenen bir sonuç olacaktır. Alternatif olarak da Slovenya’nın handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

Meksika – Rusya : Deplasman ALT (79.5) – 1.49 (İddaa) & Deplasman ALT (79.5) – 1.72 (Bets10)

Meksika ilk maçtaki probleminin savunmada olduğunu net olarak görmüştü. Bu nedenle savunmaya önem vereceklerini düşünüyorum. Rusya da sert bir takım ve düşük tempoda oynamayı seviyor. Ama bu durumda kendi skor potansiyellerini de aşağı çekiyorlar ki zaten üst düzey hücum silahlarına da sahip olmadıklarını tekrar hatırlatalım. Almanya’ya iyi direnen Meksika’nın bu tamam mı devam mı maçında kazanması da beni şaşırtmaz. Ama önceliğim Rusya’nın sınırlı hücum performansını dikkate almak ve onların 80 baremini geçemeyeceği seçeneğe yönelmek olacak. Alternatif olarak da Meksika lehine açılan handikapları yanınıza alabilirsiniz. 

Brezilya – Hırvatistan : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.38 (Bets10)

Elbette Hırvatistan kadro kalitesi artı ev sahibi avantajıyla net olarak maçın favorisi. Özellikle Bogdanovic ve Zizic’in bu maçta Brezilya savunmasına ağır geleceğini, uluslararası tecrübesi çok daha iyi durumda olan Hırvatistan’ın bu kritik maçta hata yapmayacağını, grup birinciliği yolunda önemli bir adım atacağını düşünüyorum. Alternatif olarak iki takımın da hazırlık maçlarına ve Brezilya’nın ilk maçına baktığımızda savunmaların ön planda olacağı sert bir maç olacak demek yanlış olmaz. Bu nedenle alternatif olarak da alt seçeneğine gidilebilirsiniz. 

Sırbistan – Filipinler : EvSahibi ÜST (94.5) – 1.49 (İddaa) & EvSahibi ÜST (95.5) – 1.75 (Bets10)

Sırbistan Micic, Teodosic, Marjanovic, Kalinic gibi çok önemli silahlara sahip. İlk maçın ilk yarısında Dominik karşısında biraz zorlanmışlardı. Ama turnuvanın ilk maçındaki klasik stresi ikinci yarıda hızlıca üstlerinden atarak kalite farklarını net olarak parkeye yansıtmışlardı. Bu maçta da Filipinler’in yumuşak savunması karşısında geniş rotasyondaki hücum silahlarını verimli kullanarak rahat skor üreteceklerini, 95 baremini aşarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Sırbistan’ın handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 4.66
Bets10 Oranı: 7.27Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 21.10.21

Turkish Airlines Euroleague‘de 5. hafta programı Perşembe maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu …