Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 20.06.20

Günün İddaa Kuponu 20.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvası maçları ve Almanya easyCredit BBL play-off maçları tam gaz devam ediyor. Ben de sizler için oynanacak bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

San Pablo Burgos – Real Madrid: ÜST (164.5) – 1.42 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını anlatmaya gerek yok. Real Madrid tabiki maçın açık ara favorisi ancak bunun yanında asıl önemli olan konu iki takımın da yüksek tempoda oynamayı sevmesi ve hücum performansları ile öne çıkan ekipler olmaları. Pandemi nedeniyle verilen arada pek bir şey değiştirmemiş. İlk maçta ürettikleri gibi bu maçta da karşılıklı olarak 80 sayıları rahatlıkla geçmelerini ve bizleri bol skorlu, keyifli bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum.

Oldenburg – Brose Bamberg : ÜST (162.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.45  (Bets10)

Çeyrek final 2. maçında bir kez daha denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. İlk maçta olduüu gibi bir kez daha yüksek tempoda ve bol skorlu bir mücadele izleyeceğimizi düşüüyorum. Oldenburg yine Mahalbasic ve Boothe ikilisi ile pota altında rahat skor üreteceklerini düşünüyorum. Diğer taraftan Bamberg cephesinde bu kez Crawford ile Harris ikilisine Harris ve Sengfelder’in de eşlik edeceklerini, bu nedenle de 85 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum.

Alba Berlin – Gottingen : MS 1 (-15.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-13.5) – 1.48 (Bets10)

Alba iki takım arasındaki kalite ve tecrübe farkını net olarak sahaya yansıtmış, skora yansıtmış ve tam 25 sayı farkla kazanmayıbilmişti. Dolayısıyla bu maça müthiş bir avantajla çıkacaklar, 24 sayı farkla kaybetseler bile adlarını yarı finale yazdıracakları için çok kolay bir maç olacak. Bu maçta da Gottingen’in direnç seviyesinin çok düşük olacağını, çabuk kırılacaklarını ve bu nedenle de yine handikapta kalamayacaklarını düşünüyorum.

Valencia – Zaragoza : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.94 (Bets10)

Valencia taraftarsız oynanan bu turnuvada yine de ev sahibi avantajı ile bir adım önde. İlk maçta da Andorra karşısında beklenenden çok daha iyi bir performans sergilediler ve 90 sayı üreterek kazandılar. Özellikle Abalde’nin turnuvaya böyle formda başlaması koç Ponsarnau’nun elini hücum sistemi anlamında çok güçlendirmiş oldu. Bu maçta da Tobey ve Dubljevic ile pota altında, Abalde ve Van Rossom ile dışarıdan rahat skor üreteceklerini, bir kez daha 90 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4,33
Bets10 Oranı: 6,04Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.09.20

Salı programında Litvanya Ligi maçlarının yanı sıra FIBA Şampiyonlar Ligi elemelerindeki yarı final maçları da …