Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 21.11.20 (Karma-1)

Günün İddaa Kuponu 21.11.20 (Karma-1)

Cumartesi programında Almanya easyCredit BBL, Fransa JeepElite Pro A ve İspanya Liga Endesa‘da oynanacak maçlar arasından sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-1). Herkese bol şanslar.

Braunschweig – Rasta Vechta : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

İlk haftayı mağlubiyetle geçen iki takımın karşılaşmasında Braunschweig hem kadro kalitesi anlamında bir adım önde hem de ev sahibi avantajına sahip. Genç ve yetenekli bir kadrosu bulunan Braunschweig’ın özellikle Allen ve Robinson ikilisi ile rakibe üstünlük kuracağını, zaman zaman zorlanacak olsalar da 40 dakika sonra kazanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. Geçen hafta alt üst bahislerinde sürpriz sonuçlar çıkmıştı, bu nedenle taraf bahsini tercih edeceğim.

Oldenburg – Frankfurt : MS 1 (-6.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.50 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Son maçlarda Frankfurt savunmada vidaları sıkıp rakiplerini ele geçirmeye çalışsa da bunu Oldenburg gibi yetenekli ve çeşitli silahlardan oluşa bir takıma karşı yapabileceğini düşünmüyorum. Koç Drijencic’in öğrencileri ev sahibi avantajını da iyi kullanıp Pressey, Herrera, Paulding gibi yetenekli kısalar liderliğinde Frankfurt’u handikapı geçerek yenebilirler.

AS Monaco – Limoges : Deplasman ALT (73.5) – 1.40 (İddaa) & Deplasman ALT (72.5) – 1.70 (Bets10)

Monaco hem kadro kalitesi olarak hem de son maçlarda ortaya koyduğu performans açısından net olarak maçın favorisi. Ancak handikap konusunda pek emin değilim ki Limoges da dengesiz bir takım. Ama şu bir gerçek ki son haftalarda iyice sertleşen Monaco savunmasına karşı düşük tempoda yüksek skorlara çıkmaları sürpriz olur. Son maçlarda Monaco’dan daha fazla tempoya izin veren takımlara karşı bile 75-76 sayı üretebilmişlerdi. Şimdi böyle sert bir takım karşısında 70 sayının bile altında kalmaları beni şaşırtmaz.

Obradoiro – San Pablo Burgos : MS 2 – 1.40 (İddaa) & MS 2 – 1.55 (Bets10)

İki takımın da kendi çapında önemli eksikleri var ama Burgos’un çok daha derin ve kaliteli bir rotasyona sahip olduğu gerçek, maçın net favorisi konumundalar bana göre. Elbette Obradoiro da kolay lokma değil, dişli bir takım. Kendi evlerinde oynamanın avantajıyla Birutis olmasa da direneceklerini tahmin ediyorum ama bu direncin onları ne miktarda bir handikapın içinde tutacağını tahmin etmek güç. Bunun yerine Burgos’un Kravic, Rivero, Horton’dan oluşan kaliteli uzun rotasyonuna güvenip tercihimi direkt galibiyetlerinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 3.70
Bets10 Oranı: 5.85Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.11.20 (Karma-4)

Pazar programının ikinci bölümünde İspanya Liga Endesa, Fransa JeepElite Pro A ve İtalya Lega Basket …