Anasayfa / FIBA U20 European Challengers / Günün İddaa Kuponu 22.07.21

Günün İddaa Kuponu 22.07.21

FIBA U20 European Challengers turnuvasında Perşembe programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Arnavutluk U20 – Hırvatistan U20 : ALT (144.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Hırvatistan turnuvanın favorilerinden biriyken Arnavutluk ise burada olmaması gereken, en zayıf halkalardan biri. İlk 2 maçta olduğu gibi Hırvatistan gibi sert ve disiplinli bir takım karşısında da üretimde çok zorlanacaklarını, 50 bareminin altında kalmalarının sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim düşük skordan yana olacak. Alternatif olarak da Hırvatların handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz.

Çekya U20 – İspanya : ALT (139.5) – 1.74 (Bets10)

İspanya elbette maçın favorisi ama Çekya’nın da İtalya’da maçında gördüğümüz üzere dişli bir rakip olduğunu, kesinlikle kolay lokma olmadığını biliyoruz. Bu nedenle taraf bahsi biraz riskli. Ben bunun yerine öncelikli olarak iki takımın da sert ve disiplinli savunmalarını dikkate alarak düşük skor seçeneğine, alt tercihine yöneleceğim. Alternatif olarak da Çekya lehine açılan handikap seçeneklerini düşünerek yanınıza alabilirsiniz, direneceklerini, ciddi farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum aynı zamanda. 

İtalya U20 – Portekiz U20 : ALT (137.5) – 1.74 (Bets10)

İki takım arasındaki farkları detaylıca anlatmaya gerek yok. Sonuçta İtalya Avrupa’daki basketbol ekolüne sahip ülkelerden biri. Portekiz ise basketbol seviyesinde kesinlikle Avrupa’nın B hatta C klasmanında bir ülke. Alt yapılarda da olsa İtalyanlar’ın bu farkı sahaya yansıtacağını, Arletti liderliğinde hücumda gerektiği kadar atıp, savunmayı yine sert tutarak rahat kazanacaklarını düşünüyorum. Ana tercihim düşük skordan yana olacak. Alternatif olarak da İtalyanlar’ın çift haneli farkla kazanmalarına yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 5.30Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 26.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. gün programında oynanacak 2 maça dair en güvendiğim tahminleri sizler için …