Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 22.08.20 (2)

Günün İddaa Kuponu 22.08.20 (2)

NBA‘de play-off heyecanı çeyrek final serileri 3. maçlar ile devam ediyor. Ben de sizler için Cumartersi gecesi Pazar sabaha karşı oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Miami Heat – Indiana Pacers : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.45 (Bets10)

Kağıt üstünde olmasa da seride oynanan iki maça baktığımızda takımlar arasında net bir kalite farkı var. Miami’nin hem daha fazla silahı var hem de bu silahların hepsi ritm bulmuş durumda. Koç Spoelstra hangisini öne sürse verim alabiliyor ki son maçtaki x-faktör Robinson oldu, bu maçta Herro ya da Adebayo da olabilir. Pacers ise Warren’ın kötü oynadığı seride Brogdon ve Oladipo ile ayakta kalmaya çalışıyor ama özellikle Turner’ın istikrarsız oyunu da onları çok zorluyor. Moralli ve daha formda olan Miami’nin ilk 2 maçta olduğu gibi yine kazanarak seriyi 3-0 getireceğini, rahatlayacağını düşünüyorum.

Oklahoma City Thunder – Houston Rockets : MS 1 (+5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (+7.5) – 1.50 (Bets10)

Thunder’da koç Donovan’ın ilk 2 maçtan önemli dersler çıkardığını düşünüyorum. Bu maçta Paul’ün organizasyonları ile Adams’ı mutlaka devreye sokacaklarını düşünüyorum. Serinin 3-0’a gelecek olmasının ne kadar kötü olacağını biliyorlar, bu nedenle ilk 2 maçın aksine daha istekli daha dirençli oynacaklarını düşünüyorum. Gallinari’yi de daha verimli kullanmasını beklediğim Thunder’ın kaybetse de direneceğini, handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum.

Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers : MS 1 (+9.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (+11.5) – 1.50 (Bets10)

Elbette kağıt üstünde Lakers rakibinden bir adım önde. Ancak Portland da tam kadro olduğunda Lillard liderliğinde ne kadar can yakabileceğini ilk maçtan göstermişti. İkinci maçı farklı kaybetmenin verdiği hırsla bu maça dolu çıkacaklarını, Davis’e pota altında daha iyi önlem alarak maça ortak olacaklarını düşünüyorum. Eğer Lillard sağlıklı kalırsa onun etkin oyunuyla maçtan kopmayacaklarını, kaybetseler de çift haneli fark yemeyeceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 2.84
Bets10 Oranı: 3.26Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 28.10.20 (Karma-2)

Çarşamba programının ikinci kısmında yer alan, İspanya Liga Endesa ve 7DAYS EuroCup‘da oynanacak olan maçlar …