Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 22.08.20

Günün İddaa Kuponu 22.08.20

NBA play-off çeyrek final serileri 3. maç heyacanı ile devam ediyor. Ben de sizler için Cumartesi günü oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Philadelphia 76ers – Boston Celtics : MS 2 (-3.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.47 (Bets10)

Simmons olsa da olmasa da iki takım arasında zaten net bir fark vardı. Ama onun yokluğunda özellikle işin savunma tarafında çok zorlanan bir 76ers gördük. Boston’da Tatum’un da çok iyi bir seri geçirmesi Simmons’ın yokluğunun daha çok hissedilmesine neden oluyor. Özellikle ikinci maçta 76ers karşısında net bir üstünlük kuran ve tam 27 sayı farkla kazanan Boston’ın psikolojik üstünlüğü ele almışken 3. maçta da hata yapmayacağını ve bu sefer daha düşük farkla da olsa kazanabileceğini düşünüyorum.

Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers : ÜST (225.5) – 1.40 (İddaa) & ÜST (225.5) – 1.47 (Bets10)

İlk 2 maçta da gördük ki favori Clippers ile rahatlıkla kafa kafaya oynayabilecek bir seviyede Dallas. Özellikle Doncic-Porzingis ikilisinin dinamizmine karşı cevap vermekte zorlanıyor Leonard ve arkadaşları. Bu maçta da Doncic liderliğindeki akıcı ve yaratıcı Dallas hücumlarına karşı işleri zor olacak. Onların da hücumda daha verimli olmalarını, bu kez George’u da devreye sokmalarını bekliyorum. Özetle ilk 2 maçta olduğu gibi toplamda 230 sayıları zorlayacaklarını, hatta geçebileceklerini düşünüyorum.

Orlando Magic – Milwaukee Bucks : MS 2 (-9.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.44 (Bets10)

İlk maçtaki gerçek dışı skor ikinci maçta elbette tekrarlanmadı. Giannis ve arkadaşları Orlando’ya kim olduklarını ve iki takım arasından ne kadar net bir fark olduğunu hatırlattılar. Hali hazırda seride 1-1 eşitlik var ve bu nedenle Milwaukee’nin bu maçı da boşlama şansı yok. Belki Orlando bu kez biraz daha fazla direnebilir ama ben yine de Milwaukee’nin Middleton’ı da devreye sokarak çift haneli farklarla kazanacağını ve hem kağıt üstünde hem de psikolojik olarak üstünlüğü ele alacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 3.11Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 28.10.20 (Karma-2)

Çarşamba programının ikinci kısmında yer alan, İspanya Liga Endesa ve 7DAYS EuroCup‘da oynanacak olan maçlar …