Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 22.11.20 (Karma-2)

Günün İddaa Kuponu 22.11.20 (Karma-2)

Pazar programının ilk bölümünde VTB Ligi, ING Basketbol Süper Ligi, İspanya Liga Endesa ve Yunanisan Ligi kapsamında oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-2). Herkese bol şanslar.

Parma Perm – CSKA Moskova : Deplasman ÜST (91.5) – 1.55 (İddaa) & Deplasman ÜST (93.5) – 1.88 (Bets10)

Elbette CSKA, maçın ağır favorisi. İlk maçta Parma’nın onları soğuk bir duşun altına da soktuğunu da unutmamışlardır mutlaka. Bu nedenle de maça sıradan bir VTB mücadelesi gibi bakmayacaklarını, rövanjı almak istemenin hırsı ve agresifliği ile oynayacaklarını, bunun da tempolarına ve hücum performanslarına pozitif olarak yansıyacağını düşünüyorum. Elbette koç Itoudis çift maç haftasının ardından bazı yıldızlarını dinlendirmek isteyebilir ama buna rağmen formda CSKA’nın kazanırken 95 sayıları görebileceğini, Parma’nın onları yavaşlatabilecek bir savunma sertliğine sahip olmadığını düşünüyorum.

Beşiktaş – Tofaş : Deplasman ÜST (87.5) – 1.60 (İddaa) & Deplasman ÜST (89.5) – 2.05 (Bets10)

Beşiktaş son haftalarda Blackmon, Johnson ve Alperen ile ayakta kalmaya çalışsa da özellikle savunmada tecrübesizlik ve direnç sorunu yaşıyorlar. Zaten savunmadaki bu yumuşaklık da onları bir çok maçta galibiyetten mahrum bıraktı. Bu maçta da Tofaş’ın formda silahları Kilpatrick ve Akoon-Purcell artı Phillip karşısında işleri çok zor olacak. Bursa ekibinin deplasmanda da olsa kaliteli skorerleri ile üretimde sorun yaşamayacağını, kazanırken 90 sayılara ulaşabileceğini tahmin ediyorum.

Real Betis – Bilbao : ALT (157.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (157.5) – 1.72 (Bets10)

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren karşılaşmada iki hücum potansiyeli düşük, kısır ekibin kapışmasını izleyeceğiz. Birbirlerine kolay şansı vermemek adına karşılıklı olarak tempoyu kontrol edeceklerini, savunmaya önem vereceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de zaman zaman kemik sesleri yükselebilir. Kimin kazanacağını tahmin etmek güç ama son maçlarda ortaya koydukları vasat hücum performanslarını düşününce, bu maçta kazanan takımın dahi 80 sayıyı geçemeyeceğini, bu nedenle de alt seçeneğinin sıcak geldiğinin söylemek mantıklı olur.

Iraklis – Perister : Deplasman ÜST (73.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (74.5) – 1.68 (Bets10)

Peristeri kaliteli kadrosuyla maçın favorisi konumunda. Deplasmanda olmaları nedeniye handikap işlerine girmek biraz riskli olabilir. Ama bunun yerine Trikoupis karşısında olduğu gibi Iraklis karşısnıda da skor potansiyellerine güveneceğim. Gray ve McLean liderliğinde Iraklis’in savunmasını aşmakta fazla zorlanmayacaklarını, kazanırken 75 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 5.77
Bets10 Oranı: 11.14Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (BSL) 06.12.20

Pazar programında oynanacak olan ING Basketbol Süper Ligi maçlar arasından en güvendiğim tahminleri sizler için …