Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu 24.06.21

Günün İddaa Kuponu 24.06.21

Perşembe programında oynanacak olan Fransa Jeep Elite Pro A ve NBA maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Dijon – AS Monaco : MS 2 – 1.41 (İddaa) & MS 2 – 1.55 (Bets10)

Her ne kadar Dijon normal sezonu lider olarak tamamlamış olsa da Monaco iki kulvarda birden koşuyordu ki EuroCup’ı şampiyon olarak tamamlayıp gelecek sezon için tarihlerinde ilk kez Euroleague bileti kapmış oldular. Artık tek kulvardalar ve tüm konsantrasyonları bu maç üstünde. Benzer bir durum çeyrek final maçında olduğunda Bourg gibi dişli bir rakibi tam anlamıyla denize dökerek 91-72 ile geçtiklerini tekrar hatırlatayım. Dolayısıyla Dijon karşısında da net olarak favori olduklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da sert bir maç geçeceğini düşündüğüm için düşük skor seçeneklerini önereceğim. 

Asvel Villeurbanne – Strasbourg : EvSahibi ÜST (81.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.82 (Bets10)

Asvel, bir çok rakibine göre çok daha geniş bir rotasyona sahip. Bu maçta Heurtel, Fall, Yabusele, Howard, Kahudi gibi isimlerden yoksun olacak olsalar da onları fazla etkilemeyecektir diye düşünüyorum. Bu takım çift kulvarda oynamak için kuruldu, bu nedenle de bir çok ismi aynı anda ya da maç ve maç farklı şekilde kullanabiliyorlar. Bu maçta tempolarından ödün vermeyeceklerini, Cole liderliğinde sürekli tam sahada koşmak isteyeceklerini düşünüyorum. Ayrıca Hayes ve Bako gibi isimlere karşı Strasbourg’un ayakta kalması kolay olmayacak mevcut uzun rotasyonu ile. Dolayısıyla Asvel’in üretimde sorun yaşamayacağını, sonuç ne olursa olsun 80 baremini zorlanmadan aşacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Asvel’in handikaplı galibiyetini değerlendirebilirsiniz. 

Los Angeles Clippers – Phoenix Suns : ÜST (217.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (218.0) – 1.70 (Bets10)

Normal şartlarda gerek kağıt üstünde gerekse sahada oynanan basketbol açısından farklar olmadığını ilk 2 maçta görümüştük. Ancak o maçlarda sahaya çıkamamış oaln Paul’ün geri döneceğini düşünürsek Suns’ın özellikle hücum performansı açısından bir adım öne geçeceğini, bunun Clippers’ı da etkileyeceğini ve ilk maçta olduğu gibi bizleri yüksek tempolu, bol skorlu bir maçın bekleyeceğini düşünüyorum. Suns’ın bu kez Booker’ı daha fazla devreye sokup, Ayton ile de pota altından üretime devam edeceğini, Clippers’ın da George ve Jackson ile karşılık vereceğini düşündüğüm için öncelikli tercihim üst seçeneği olacak. Alternatif olarak da Suns galibiyetini düşünebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.07
Bets10 Oranı: 4.80Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Denver Nuggets – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 26.10.21

NBA normal sezonda Denver Nuggets salı sabaha karşı 04:00’da Ball Center’da Cleveland Cavaliers ile kozlarını …