Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 24.10.20 (BSL)

Günün İddaa Kuponu 24.10.20 (BSL)

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 5. hafta programı Cumartesi maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda BSL Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Frutti Extra Bursaspor – Tofaş : MS 2 & ÜST (169.5) – 2.45 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (171.5) – 3.20 (Bets10)

Sezon başında iki takım arasında net farklar olduğunu söylemek zordu belki ama şuanda Tofaş’ın rakibine göre çok daha iyi yolda olduğunu, daha derli toplu bir takım olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle Bursaspor’un son maçlarda ortaya koyduğu facia savunma performansını düşününce bu maçta Tofaş’ın Christon, Purcell, Kilpatrick üçlüsü liderliğinde yüksek tempoda yaptığı verimli hücumlara karşı sıkıntı yaşayacağını söylemek hiç yanlış olmaz. Çıkışa geçmiş olan Tofaş’ın rakibini böyle kötü durumda yakalamışken affetmeyeceğini, bol skorlu geçmesini beklediğim maçı kazanarak yola devam edeceğini düşünüyorum.

HDI Sigorta Afyon Belediyespor – Türk Telekom : MS 2 – 1.25 (İddaa) & MS 2 – 1.35 (Bets10)

Afyon hem Kairys’den hem de Wright’dan yoksunken sürpriz yapabilecek bir takım seviyesinden çok uzakta. Telekom’un pota altında Eric ve Wiltjer gibi iki tecrübeli, kaliteli silah ile Egemen’e net üstünlük kuracağını, bu nedenle Telekom’un fazla zorlanmayacağını düşünüyorum. Handikap riskine girmektense son maçlarda ilk yarıdan direnci kırılan Aafyon karşısında Telekom’un da ilk yarıdan üstünlüğü ele alıp kazanacağına dair senaryoya yönelmek, farkdan bağımsız hareket etmek daha az riskli olacak görüşündeyim.

Pınar Karşıyaka – Darüşşafaka Tekfen : MS 1 – 1.25 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Kaf-Kaf, Daçka’ya göre çok daha derli toplu, ne yaptığını bilen, sistemi olan bir takım. Pota altında Morgan’ı iyi kullanıyorlar ve Taylor’ın organizsayonu, M’Baye ile Metecan’ın da enerjileri sayesinde rakiplere oyunun iki alanında da üstünlük kurabiliyorlar. Her ne kadar taraftarlarında yoksun olsalar da kendi evlerinde diğer iki maçı kazandıkları gibi bu maçta da kötü durumda olan Daçka karşısında hata yapmayacaklarını, kazanarak kalelerini kormaya devam edeceklerini düşünüyorum.

Büyükçekmece – Bahçeşehir Koleji : ÜST (168.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım da yüksek tempoda oynamayı seven, daha hücum performansları ile ayakta kalmaya çalışan bir sistemi benimsemiş durumda. Büyükçekmece dar bir rotasyonla oynuyor olsa da işin hücum tarafında maç boyuna üretim verimliliğini yayabilen bir takım ve bu maçta da 85 sayılara rahatlıkla ulaşmalarını bekliyorum. Bahçeşehir’in de ayakta kalabilmek için hücuma önem vereceğini daha geniş kadrosunun avantajıyla Burak Can, Jones ve Green liderliğinde onların da 80-85 arasında bir üretim yapabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 5.74
Bets10 Oranı: 8.89Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 02.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom Çarşamba saat 18:00’da OGM Ormanspor ile …