Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu 26.05.23

Günün İddaa Kuponu 26.05.23

Cuma programında Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için paylaştım, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Türk Telekom – Galatasaray NEF : MS 2 (+15.5) – 1.57 (İddaa) & MS 2 (+15.5) – 1.45 (intobet)

İki takım 10 Mayıs’da karşılaşmıştı ve Telekom yine evinde oynadığı o maçı 106-91 ile kazanmıştı. O maç aynı zamanda koç Pistiolis’in de son maçı olmuştu takımın başında. Sonrasında Mitrovic’in gelişiyle daha derli toplu, daha savunma odaklı bir Galatasaray izledik. Evet McGee’den yoksun olmaları onları zorlayacaktır güçlü Telekom karşısında ama bu bir play-off maçı ve lig maçında olduğu gibi kolay teslim olmayacaklarını, savaşacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de açılan handikap bana göre yüksek, kaybetseler de bunun içinde kalırlar diye tahmin ediyorum. 

Strasbourg – AS Monaco : ÜST (163.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.61 (intobet)

Strasbourg bu kez ev sahibi konumunda olacak ve daha da önemlisi tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Sezonu erken tamamlamamak adına ve ilk maçta sergiledikleri dirençli oyunu taçlandırmak adına  en azından taraftalarına bir galibiyet hediye etmek isteyeceklerdir. Bu yolda da yine tempoyu forse etmelerini ve skor üretiminde etkili olmalarını bekliyorum. Bu sefer Keene ve Lacombe’un yanında Lansdowne ile Kurucs’u da devreye sokacaklarını, Monaco’nun da onlara Okobo, Loyd, James üçlüsü ile cevap vereceğini, yine 80 baremini karşılıklı olarak geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Pınar Karşıyaka – Frutti Extra Bursaspor : ÜST (172.5) – 1.67 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.97 (intobet)

İki takım son olarak 30 Nisan’da Bursa’da karşılaşmışlar, NBA temposunda geçen maçta ev sahibi rakibini 106-99 ile geçmeyi bilmişti. Bu her ne kadar bir play-off maçı olacak olsa da iki takım da tempoyu ve açık alanı seven bir sisteme sahip. Dolayısıyla savunmalardan çok hücum performanslarının belirleyici olacağını düşünüyorum. Bir tarafta Needham, Onuralp, Andrews diğer tarafta McCollum ve Angola gibi etkili kısalar varken karşılıklı olarak 85 bareminin altında kalmaları bence sürpriz olur. 

İddaa Oranı: 3.85
intobet Oranı: 4.60Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes İddaa Tahmini 04.06.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi yarı final serisi 2. maçında Fenerbahçe Beko Pazartesi günü saat …