Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 26.06.20

Günün İddaa Kuponu 26.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvasında grup maçlarında son güne geldik. Almanya easyCredit BBL‘de final serisi başlıyor. Sizler için bu önemli maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

San Pablo Burgos – Andorra : ÜST (168.5) – 1.42 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.45 (Bets10)

İki ekibin de kazanması durumunda ilk 2 sırada yer alıp adlarını yarı finale yazdırma ihtimalleri mevcut. Bu nedenle de şimdiye kadar oynadıkları basketboldan ödün vermeyeceklerini, tempo konusunda birbirlerini tetikleyeceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Fitipaldo ile McFadden, diğer tarafta Hannah, Senglin ve Todorovic gibi tempoyu seven skorer kısalar varken bizleri keyifli ve bol skorlu bir mücadele beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır, baremin aşılacağını düşünüyorum.

Gran Canaria – Valencia : Deplasman ÜST (82.5) – 1.45 (İddaa) & Deplasman ÜST (86.5) – 2.04 (Bets10)

Valencia hem ev sahibi hem de çok daha derin ve kaliteli bir kadroya sahip. Turnuva boyunca ne kadar formda olduklarını, hücumda özellikle ritmlerini bulduklarını gördük. Grubu lider bitirip Barça eşleşmesinden kaçmak isteyen Yarasalar’ın savunmada yumuşak kalan Gran Canaria karşısında sorun yaşamayacağını ve kazanırken 90 sayılara kadar üretmekte pek zorlanmayacağını düşünüyorum.

Alba Berlin – Ludwigsburg : EvSahibi ÜST (87.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 1.88 (Bets10)

İki takım da turnuva boyunca savunmaları pek ön plana koymadı, gerek görmedi. Genelde temponun yüksek olduğu bol skorlu maçlar izlettiler bizlere. Final serisi de iki ayaktan oluşuyor ve iki maç sonunda toplamda daha fazla skor üreten 2019-20 şampiyonu olacak. Bu nedenle ilk maçı takımlar sanki ilk devre gibi düşünecekler, bu da yine bildikleri oyunu sergilemeleri anlamına geliyor. İki taraf da çok etkili skorer kısalara sahip ve birbirlerini tempo konusunda tetikleyerek bu sıcak eller liderliğinde bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Real Madrid – Zaragoza : ÜST (164.5) – 1.42 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.48 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı var ancak Real son maçta Andorra karşısında adeta darmadağın oldu, 91-75’lik skorla kaybetti. Eğer kendilerinden önceki maçta Valencia kazanırsa da bu maça formalite için çıkacaklar. Ben Valencia’nın kazanarak lider olacağını, Barça eşleşmesinden kaçacağını düşünüyorum. Bu nedenle de formalite maçında Real’in sadece hücumu düşüneceğini, Zaragoza ile birlikte tempoyu yukarı çekerek bizlere bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.39
Bets10 Oranı: 8.23Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.20

Polonya Ligi‘nde heyecan devam ederken İspanya Liga Endesa‘da da sezon başlıyor. Ben de sizler için …