Anasayfa / 2021 FIBA AfroBasket / Günün İddaa Kuponu 26.08.21

Günün İddaa Kuponu 26.08.21

Ruanda’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2021 FIBA Afrika Şampiyonası‘nda Perşembe programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Yeşilburun – Kongo : MS 1 (-10.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-12.5) – 1.90 (Bets10)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de sahada oynanan basketbol açısından net farklar olduğunu gördük. Yeşilburun’un elinde Walter Tavares gibi çok önemli bir silah var ve ilk maçta güçlü Angola karşısında onu nasıl kullanmaları gerektiğini gösterdiler. Bu maçta da Almeida ve Nunes’in ona destek olarak ilk maçta zayıf halka olacağını gösteren Kongo karşısında zorlanmayacaklarını, handikapı geçerek çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alarak yola devam edeceklerini tahmin ediyorum. 

Angola – Ruanda : MS 2 (+12.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (+10.5) – 1.80 (Bets10)

Elbette Angola, Morais, Mingas, Bango gibi isimlerle grubun halen güçlü favorisi. Ancak ilk maçta Tavares’i pota altında durdurmamışlar ve fiziksel olarak da çok yıprandıkları mücadeleyi uzatmada kaybetmişlerdi. Ruanda ise rakibinin aksine rahat bir galibiyet aldı Kongo karşısında. Dolayısıyla ev sahibi avantajının yanı sıra hem mental hem de fiziksel üstünlük de Ruanda’nın elinde. Tecrübeli Angola karşısında sonuna kadar direneceklerini, kazanmalarının da sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum. 

Mısır – Tunus : MS 2 (-10.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-12.5) – 1.82 (Bets10)

Mısır’da El Gammal ve Marei gibi önemli silahlar yok ve Saleh, Abdelhalim, Oraby gibi isimlerle bu turnuvada çeyrek finalden öteye geçebileceklerini düşünmüyorum. Grup birincilerinin eleme maçı oynamadan direkt çeyrek final bileti kapacağını hatırladığımızda Tunus’un Roll ve Mejri gibi iki tecrübeli silah liderliğinde bu maçı bırakmayacağını düşünüyorum. İki ülke arasında son yıllarda basketbol adına önemli bir rekabet var ve Tunus’un hem kalite hem de tecrübe farkıyla bu rekabette hanesine bir galibiyet daha yazdıracağını, bunu da çift haneli farklarla rahat bir şekilde elde edeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 6.22Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.09.21

Çarşamba programında yer alan Yunanistan Kupası, Litvanya Ligi ve İspanya Liga Endesa maçlarına dair en …